لارو خشک مگس سرباز

پخش کلی لارو خشک مگس سرباز

پخش کلی لارو خشک مگس سرباز به طور معمول در بین مراکز پرورش آبزیان و هم چنین پرورش انواع طیور انجام می شود، زیرا مراکز فوق به این لارو ها به صورت کلی نیازمندند.

مراکز فوق دارای باربری های معتبری هستند و پس از ثبت سفارش ارسال کالا و این محصول را از طریق باربری های خود و در کوتاه ترین زمان ممکن به اقصی نقاط ایران انجام می دهند.

پخش کلی لارو خشک مگس سرباز

اطلاعاتی مختصر در مورد لارو مگس سرباز BSFL

اطلاعاتی مختصر در مورد لارو مگس سرباز BSFL لارو مگس از جمله غذاهای پرکاربرد برای پرورش آبزیان به شمار می آید و دارای ویژگی های بارز است که به دلیل این ویژگی ها موجب شده است که خریداران بسیاری را به خود جلب کند.

از جمله ویژگی های لارو مگس غذای آبزیان به شرح زیر است:

 • لارو مگس سرباز سیاه سرشار از پروتئین می باشد به همین دلیل موجب وزن گیری سریع از آبزیان می شود و این موضوع در زمان پرورش و گرفتن بازدهی بسیار حائز اهمیت است.
 • وجود کلسیم فراوان در این رژیم غذایی موجب می شود که جیره غذایی آبزیان بسبار غنی شود و این موضوع دوره رشد را کاهش داده و در مدت زمان کمتری برداشت انجام می شود.
 • ضد میکروب می باشد و این امر از میزان تلفات وارده در زمان پرورش آبزیان می کاهد به همین دلیل از مرگ و میز می کاهد و از بروز بسیاری از بیماری های رایج نیز جلوگیری به عمل می آورد.
 • به دلیل وجود اسید آینه های مختلف در این محصول موجب می شود که نیاز بدن آبزیان به موارد مختلف تامین شود و این امر در آبزیان بسبار حیاتی است و موجب افزایش بازدهی است.
 • لارو مگس سرباز نسبت به داروهای دیگر روزانه در مقدار بسیار بالا تولید و در نتیجه روانه بازار شده و نیاز مجتمع های پرورشی آبزیان به این جیره غذایی به صورت کامل تامین می شود.
 • این داروها در عین حال که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد و این امر بسیار مهم و قابل توجه است.
 • میزان فسفر و پروتئین این رژیم غذایی نسبت به سویا و سایر جیره های غذایی بیشتر است، و املاح مفید آن بسیار راحت تر جذب بدن آبزیان می شود.

آشنایی با لارو مگس سرباز غذای آبزیان

آشنایی با لارو مگس سرباز غذای آبزیان خصوصیات قابل توجه لارو مگس سرباز شامل موارد زیر می باشد:

 • لارو مگس زنده از مواد و ضایعات متداول که به صورت روزمره تولید می شود تغذیه می کند و مگس ماده با تغذیه از این مواد روزانه به صورت گسترده داروهای مورد نظر را تولید می کنند.
 • شادابی و تحرک گسترده این لارو ها از جمله خصوصیات بارز آن ها می باشد، و این موضوع نشان دهنده کیفیت بسیار بالای این محصول می باشد.
 • روشن بودن رنگ این مگس ها نشان دهنده این موضوع است که این لارو ها از سطح پروتئین بسیار بالایی برخوردار می باشد و در نتیجه برای پرورش آبزیان و پرندگان بسیار مفید است.
 • این لارو ها هم چنین در صورتی که به درستی تغذیه شده باشند، موجب تقویت سیستم ایمنی آبزیان و طیور می شود و این امر به دلیل وجود آنتی اکسیدان های فراوان در داروهای مذکور می باشد.
 • در صورتی که قرار باشد داروهای مگس برای خشک نمودن مورد استفاده قرار بگیرد.
 • وقتی به یک ین خاص رسید تحت شرایط استاندارد اقدام به خشک نمودن و گرفتن آب اضافی از بدن آن ها می کنند و در صورتی که برای گرفتن تخم قرار باشد.
 • از آن استفاده شود پرورش دهندگان لارو ها را در شرایطی قرار می دهند که دوره رشد آن ها کامل شود و به مگس بالغ برای تخم ریزی تبدیل شوند.
 • نکته بسیار مهم در مورد این لارو ها این است که دارای طول بدن بزرگتری نسبت به داروهای خشک شده می باشند.

مشخصات مهم لارو خشک مگس سرباز سیاه

مشخصات مهم لارو خشک مگس سرباز سیاه در زمان انتخاب لارو مگس سرباز سیاه می بایست به نکاتی توجه نمود تا محصولی با کیفیت و مرغوب تهیه شود، از جمله نکات کلیدی در زمان خرید این لارو توجه به نکات زیر است:

 • باید توجه شود که در زمان انتخاب لارو مگس سرباز سیاه به رنگ این لارو ها توجه شود این محصول باید دارای رنگی کرم و شفاف باشد این رنگ نشان دهنده تازگی و کیفیت بالای آن است.
 • باید این لارو ها را از مکان های بهداشتی تهیه نمود زیرا خرید این لارو از مکان های معتبر موجب می شود که خریداران از تغذیه سالم لارو ها اطمینان حاصل نمایند.
 • زیرا تغذیه سالم موجب می شود که لارو تولید شده از ارزش غذایی بالایی نیز برخوردار باشد. لارو تولید شده در صورتی که از کیفیت بالایی برخوردار باشد و از رژیم غذایی مناسبی بهره برده باشند.
 • موجب انتقال بیماری ها نیز نمی شوند و موجب می شود که آبزیان و سایر جانداران به خوبی وزن بگیرند‌ باید داروهای مذکور دارای اندازه ای درشت و یک دست باشند و ریز بودن این لارو ها نشان دهنده عدم کیفیت این محصول می باشد.
 • باید در زمان خرید به نوع بسته بندی این لارو ها توجه شود، بسته بندی ها می بایست کاملا مهر و موم شده باشند تا مانع از نفوذ عوامل بیماری زا به درون بسته بندی شود.
 • باید در زمان خشک نمودن داروهای فوق نکات ویژه ای رعایت شود تا این محصول کیفیت خود را به طور کامل حفظ کند. البته باید به روش نگهداری این لارو ها توجه شود، باید این لارو ها در مکانی سرد، خشک و عاری از هرگونه رطوبت نگه داری شود و هم چنین از تابش مستقیم نور خورشید بر روی این محصول خودداری شود تا کیفیت این محصول حفظ شود.

قیمت کلی لارو خشک مگس سرباز

قیمت کلی لارو خشک مگس سرباز قیمت کلی لارو مگس سرباز BSFL به دلیل خرید کلی این محصول مشمول تخفیفات بسیار ویژه ای می باشد، ولی علاوه بر این فاکتورهای متعدد دیگری نیز در قیمت این محصول تاثیر گذار است.

برای مثال هزبنه های تولید و مرغوب یک محصول تولید شده به صورت مستقیم بر قیمت این لارو ها تاثیر گذار می باشد به همین دلیل قیمت این محصول به صورت سالانه و بر اساس تورم متغییر می باشد.

خریداران می توانند جهت اطلاع از قیمت کلی این لارو ها به صورت مستقیم به مراکز تولیدی آن مراجعه نمایند و یا از طریق تماس تلفنی و یا مراجعه به وب سایت های اینترنتی فعال در این زمینه از قیمت ها اطلاع یابند.

قیمت لارو خشک مگس ارائه شده توسط مراکز فوق مشمول تخفیفات بسیار ویژه ای نی باشد زیرا به صورت کلی و عمده توزیع می شود و نیاز بازار مصرف را تامین می کنند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید