لارو خشک, لارو خشک مگس سرباز

پخش مستقیم لارو خشک مگس سرباز

مگس‌های سرباز سیاه، تیره ای از زیر راسته کوتاه‌شاخکان می باشند. نوع بالغ آن، در نواحی مرطوب در خاک، چمن، زیر پوست درختان، و در فضولات حیوانات، یافت می شوند. زیر گروه دیگری از مگس های سرباز وجود دارد که بیشتر تمایل به محیط های آبی دارند. آن ها در اندازه و شکل متفاوت هستند، و در رنگ های سبز متالیک، سیاه و زرد نیز دیده می شوند.

این نوع از مگس، معمولا فعالیتی ندارند، و در حال استراحت می باشند.این مگس ها سایز های مختلفی از کوچک و بزرگ دارند، که معمولا بین ۳ تا ۲۰ میلی متر می باشند. لارو مگس سرباز، در پایان دوره لاروی، یعنی در دوره ای که حداکثر انرژی را در خود ذخیره کرده برداشت می شود. به همین دلیل است که لارو خشک مگس سرباز سیاه، سطح انرژی بسیار بالایی دارد. لارو خشک مگس سرباز سیاه همچنین، منبع غنی از پروتئین می باشد، که برای تغذیه حیوانات مختلف نیز مورد استفاده قرار می گیرد. لارو مگس یک ماده خوراکی مغذی می باشد، که سرشار از پروتئین و کلسیم است.

پخش مستقیم لارو خشک مگس سرباز

اطلاعاتی مختصر در مورد لارو مگس سرباز BSLF

اطلاعاتی مختصر در مورد لارو مگس سرباز BSLF مگس‌های سرباز، مواد غذایی بسیاری می توانند مصرف کنند. آنها می‌توانند روزانه نزدیک به 15 کیلو از پسماندهای غذایی را تغذیه کنند. مگس های سرباز زمانی که با پسماند های مواد غذایی، چون: سبزیجات و گوجه فرنگی مخلوط ‌می شوند، می توانند به خوراک مفیدی برای پرنده ها و همچنین مرغ‌‌ها و اردک‌ها تبدیل شود.

بیشترین میزان ارزش غذایی لاروها در ۱۲ تا ۱۴ روز زندگیشان می باشد. در حقیقت، لارو ها را برای تغذیه حیوانات، پرورش می دهند. بنابراین با دادن این مواد غذایی ارزشمند به حیوانات دیگر احتیاجی به مکمل های غذایی گران قیمت نخواهید داشت. لارو ها برای تغذیه طیف گسترده ای از حیوانات به کار می روند که از جمله این حیوانات، پرندگان، خزندگان، مرغ و ماهی و انواع طیور را می توان نام برد.

همچنین این مگس ها خاصیت پاکسازی دارند. و برای از بین بردن حجم زیادی از آلودگی های محیط زیست، به کار می روند. چه به صورت آزاد در طبیعت باشند و چه به شکل غذا برای حیوانات. این مگس ها بعد از تخم ریزی می میرند. این مگس ها، لارو های خود را جایی قرار می دهند تا از تابش مستقیم نور خورشید و شکارچیان در امان باشد.

پس از گذشت چهار روز، لارو ها از تخم بیرون می آیند و اندازه آن ها بسیار کوچک است. نوعی از لارو مگس سرباز وجود دارد که بسیار مرغوب و با کیفیت تر از مدل های دیگر است و از این ماده غذایی بسیار در خوراک دام و طیور استفاده می شود. این لارو به نام لارو مگس سرباز BSLF مشهور است.

آشنایی با لارو مگس سرباز غذای آبزیان

آشنایی با لارو مگس سرباز غذای آبزیان یکی دیگر از کاربردهای این محصول، لارو مگس غذای آبزیان است. طبق مطالعات انجام شده، مشخص شده است که مواد مغذی که در لارو موجود است، قابلیت جذب بالاتری نسبت به مواد مغذی در گوشت و گندم است دارد. از لارو مگس به صورت پودر خشک شده نیز تولید شده است که تمامی ارزشهای غذایی آن حفظ شده است و به عنوان، مکمل غذایی، برای تغذیه حیوانات به کار می رود‌.

مگس های بالغ، از مخلوطی از کربوهیدرات ها، پروتئین ها و آب تغذیه می شوند. مگس های ماده، تخم های خود را روی دستگاه های مختلف تخمگذاری قرار می دهند که از مواد مغذی مانند سبوس گندم و کود حیوانات تشکیل شده است‌. لارو ها از این مواد تغذیه کرده و حداکثر انرژی را در خود ذخیره می کنند.

مشخصات مهم لارو مگس سرباز سیاه

مشخصات مهم لارو مگس سرباز سیاه تفاوت های لارو مگس سرباز با مگس خانگی:دوره لاروی مگس خانگی ۳ تا۵ روز است، در حالی که دوره لاوری مگس سرباز سیاه ۱۳ تا ۱۵ روز به طول می انجامد. سازگاری آب و هوایی: مگس خانگی در تمام شرایط آب و هوایی می تواند رشد و تکثیر کند. در حالی که مگس سرباز، بیشتر در آب و هوایی گرم، قابل پرورش و تکثیر است. جمعیت مگس سرباز بسیار کمتر از مگس های خانگی است.

پرورش مگس بالغ و تولید تخم ها برای مگس خانگی بسیار آسان است اما زمانبر است. مگس های خانگی در صورت تغذیه مغذی می توانند تخم های زیادی تکثیر کنند. اما در مورد مگس های سرباز هیچ سرمایه گذاری برای خوراک وجود ندارد. برای تولید مگس های خانگی نیازی به سیستم های تخصصی نمی باشد، و تولید تخم مگس خانگی، آسان تر از تخم مگس سرباز سیاه است.

ولی برای تولید تخم مگس سرباز به سیستم های تخصصی نیاز است. مگس های خانگی بالغ می توانند ناقل بیماری به انسان و حیوان باشند. مگس های سرباز بالغ چون تغذیه نمی کنند، پس نمی توانند ناقل بیماری به انسان و حیوان باشند. خشک کردنذلارو مگس های خانگی کوچکتر نیاز به آب کمتری دارد و به آسانی حتی در زیر آفتاب قابل خشک شدن هستند.

اما لارو های مگس سرباز، چون بزرگتر و آبدار تر هستند، سیستم خشک شدن آن ها در زیر آفتاب کارامد کمتری دارد، و به روش های دیگر برای خشک کردن نیاز دارند. محتوی پروتیین در لارو مگس خانگی حدود ۵۰ درصد و لارو مگس سیاه حدود ۴۰ درصد است. لارو های مگس خانگی کوچکتر هستند و برای تغذیه طیف وسیعی از جانداران مناسب هستند.اما لارو مگس سرباز سیاه برای تغذیه جوجه های کوچک و ماهی ها باید به صورت پودری باشد‌.

مکانیزم تولید نسبت به وزن خشک در لارو مگس سرباز بسیار بالاتر از لارو مگس خانگی است، یعنی از راندمان بالایی برخوردار است. لاروها مستقیماً پس از استخراج یا پاکسازی، مصرف نمی شوند، بلکه باید آنها را از بین برد و خشک کرد.و این پودر خشک را می توان برای چند ماه یا حتی چند سال هم در ظرف مناسب نگهداری کرد. یکی از روش های ساده برای خشک کردن این لارو ها، استفاده از اجاق گاز یا اجاق های برقی می باشد.

قیمت کلی لارو خشک مگس سرباز

قیمت کلی لارو خشک مگس سرباز در حال حاضر مراکز بسیار زیادی در زمینه تولید لارو مگس سرباز سیاه، در حال فعالیت هستند که به راحتی می توانید این محصولات را در تهیه نمایید. قیمت لارو خشک مگس سرباز نیز به صورت عمده و جزئی می باشد و فروش لارو به صورت عمده، فروش بالاتری می باشد. و خرید عمده آن نیز باعث می شود، هزینه کمی پرداخت نمایید.برای اطلاع از قیمت روز لارو، می توانیپ به مراکز و فروشگاه ها و نمایندگی های رسمی مراجعه کرده و از آخرین قیمت های روز مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید