لارو زنده مگس سرباز بسته ای

مرجع خرید لارو مگس سرباز زنده

لارو مگس سرباز زنده

لارو مگس سرباز زنده در تغذیه طیور می‌تواند مخارج مربوط به مسائل زیست ‌محیطی از جمله تولیدهای طیور و  قیمت‌های خوراک را به مراتب کاهش دهد

دانشمندان در حوزه طیور تحقیقاتی در زمینه کشاورزی، دام‌پروری و همچنین جایگزین کردن  لارو مگس با سویا  و یا پودر ماهی در خوراک طیور نوع منبعی برای جذب پروتئین انجام داده‌اند. افزایش روزافزون هزینه خوراک طیور باعث شده تا برخی  از جوامع خارج از حوزه  تجاری به دام‌پروری و مرغداری علاقه مند شوند

لارو مگس سرباز زنده

از لارو مگس سرباز چه می دانید؟

از لارو مگس سرباز چه می دانید؟

مگس سرباز سیاه در تغذیه طیور می‌تواند مخارج مربوط به مسائل زیست ‌محیطی از جمله تولیدهای طیور و  قیمت‌های خوراک را به مراتب کاهش دهد

دانشمندان در حوزه طیور تحقیقاتی در زمینه کشاورزی، دام‌پروری و همچنین جایگزین کردن  لارو مگس با سویا  و یا پودر ماهی در خوراک طیور نوع منبعی برای جذب پروتئین انجام داده‌اند.

 

در حال حاضر واردات و کشت سویا در کنیا بسیار محدود است و همین امر باعث شده است که درصد تقاضای پودر ماهی در حوالی  رودخانه ویکتوریا با مشکلاتی روبرو شود. افزایش روزافزون هزینه خوراک طیور باعث شده تا برخی  از جوامع خارج از حوزه  تجاری به دام‌پروری و مرغداری علاقه مند شوند.

 

مطالعات انجام شده بر امکان جایگزینی پودر لارو مگس با سویا و پودر ماهی در  دسته بندی غذایی جوجه‌های گوشتی کاب صورت گرفته است.

 

در این مطالعات تأثیر ذخایر غذایی بر درصد متوسط خوراک مصرفی روزانه، درصد  افزایش وزن روزانه متوسط، به مراتب نسبت تبدیل خوراک به گوشت، فواید استفاده از لاشه و استفاده اقتصادی از آن‌ها را در تولیدات مرغ گوشتی بررسی نموده اند.

 

فروش مگس لارو مگس سیاه از منابع پروتئینی متناب با زیست محیطی هستند و با گیاهان و ضایعات گیاهی مختلف پرورش داده می شوند. همچنین این نوع مگس کمتر از سویا به آبیاری نیاز دارند و از موارد ضایعاتی آن‌ها کودهای ارگانیک ساخته می شود.


نتایج بررسی ها حاکی از آن است اگرچه مطالعات استفاده از این نوع مگس ها امیدوارکننده است، اما پودر آن در بازار آفریقای شرقی متقاضی ندارد و باید کار حداقلی انجام شود تا استفاده از پودر لارو به‌عنوان پروتئینی در خوراک جوجه‌ها رواج یابد.

 

 

 

عرضه بی واسطه لارو مگس سرباز زنده

عرضه بی واسطه لارو مگس سرباز زنده

لارو مگس سیاه دارای مقادیر بسیار زیادی پروتئین، کلسیم، فیبر و سایر مواد غذایی است که می تواند جزو منبع غذایی با اهمیتی برای پرندگان، دام ها ، آبزیان و خصوصا حیوانات خانگی باشد. این نوع از مگس در ابتدا در مناطق خاصی دیده نمیشد اما با پی بردن به خواص آن امروزه کشور های متعددی در نقاط مختلف دنیا به مساله تولید و پرورش این حشره پرداخته اند .غذای این مگس پسماند های گیاهی و ضایعات مواد آلی  می باشد که به حداقل رسیدن مشکلات محیط زیست هم کمک می کند. ارزانترین قیمت لارو مگس سرباز سیاه را می توانید در  نمایندگی های معتبر فروش بیابید

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید