لارو مگس سرباز

مراکز تولید لارو مگس سرباز بسته 1 کیلویی

توزیع کنندگان لارو مگس سرباز بسته 1 کیلویی مگس سرباز خشک بسته‌ای در وهله اول مجتمع های پرورشی این لارو ها می باشند که پس از پرورش و بسته بندی از طریق بازاریابان فعال خود بازار مصرف را شناسایی می کنند.

توزیع کنندگان مربوط پس از شناسایی بازار مصرف و ثبت سفارش اقدام به توزیع گسترده این لارو ها در بین درخواست کنندگان آن که شامل مراکز پرورش طیور و ماهی هستند می کنند.

مراکز فوق هم چنین از طریق تماس تلفنی با نمایندگی های فروش فعال در این زمینه نیز اقدام به ثبت سفارش می کنند و سپس از طریق پست این لارو ها را تحویل می گیرند.

مراکز تولید لارو مگس سرباز بسته 1 کیلویی

3 مورد از مزایای لارو مگس سرباز BSLF

3 مورد از مزایای لارو مگس سرباز BSLF این لاروها بسیار ریز و کوچک هستند که آسیبی برای محیط زیست ندارند بلکه برای آن بسیار مفید و ضروری هستند. انسان ها همواره به دنبال مواد غذایی بسیار باارزش و مفید بودند که آبزیان بتوانند از آن ها تغذیه کنند و تمام مواد و املاح معدنی را جذب کنند. موادی که زیانی برای آن ها نداشته باشد و بتواند آن ها را به خوبی سیر کند بدون اینکه پرورش دهندگان نگرانی از بابت انتقال باکتری ها و مریضی ها به آن ها داشته باشند. بنابراین جایگزین بسیار خوبی برای انواع سویاها و غذاهای آبزیان هستند که به محیط زیست آسیب می رسانند و می توانند مقدار کالری و انرژی مورد نیاز روزانه برای بدن آن ها را تأمین کنند.

از آن جهت به آن ها لارو مولد مگس سرباز می گویند که در تعداد بسیار زیادی قابل پرورش هستند و دارای مقادیر بسیار زیادی انرژی و چربی می باشند که می توانند برای رشد سریع آبزیان بسیار مناسب باشند. این بچه مگس ها بسیار تمیز هستند زیرا از غذاهایی مانند پسمانده میوه ها و یا سایر مواد آلی کارخانه های مواد غذایی تغذیه می کنند. آن ها دارای بیش از 700000 نوع هستند و پس از اینکه از تخم بیرون آمدند نوزادان آن ها را لارو می نامند که شبیه کرم هستند و پس از یک هفته بال در می آورند بنابراین آن ها را در همان چند روز اول به فروش و مصرف می رسانند.

لارو مگس امروزه در بسیاری از شهرهای کشور و نیز سایر کشورها گرورش داده می شوند که سود خوبی عاید پرورش دهندگان آن ها می شود. قیمت آن ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه است فقط باید توجه داشته باشید که لاروها را از افراد مطمئن خریداری کنید در غیر اینصورت ممکن است باعث انتقال بیماری و آسیب به آبزیان خود شوید. البته این کرم ها فقط به عنوان تغذیه برای موجودات و حیوانات به کار نمی روند بلکه مصارف داروی ئه‌م دارند و به خصوص برای افرادی که دارای زخم پای دیابتی هستند می توانند از قطع عضو و گسترش زخم جلوگیری کنند.

لارو مولد مگس سرباز چه مشخصاتی دارد؟

لارو مولد مگس سرباز چه مشخصاتی دارد؟ مراکز فروش لارو مگس سرباز BSFL خشک بسته ای در اقصی نقاط ایران دارای شعب پخش و فروش معتبری هستند که پس از معرفی محصول خود به مجتمع های پرورش ماهی و آبزیان اقدام به فروش می کنند.

البته مراکز فوق دارای وب سایت های اینترنتی فعالی می باشند که خریداران می توانند با مراجعه به مراکز فوق و ثبت سفارش غیر حضوری و آنلاین از طریق باربری های معتبر این مراکز اقدام به دریافت کالا و خدمات بکنند.

باربری های فوق در کوتاه ترین زمان ممکن این محصول را در حجم های گسترده به اقصی نقاط ایران ارسال نی کنند و در صورت ثبت سفارش های گسترده هزبنه باربری لحاظ نمی شود.

باکیفیت‌ترین انواع لارو مگس سرباز سیاه کدامند؟

باکیفیت‌ترین انواع لارو مگس سرباز سیاه کدامند؟ لارو مگس از جمله غذاهای پرکاربرد برای پرورش آبزیان به شمار می آید و دارای شاخصه های بارز است که به دلیل این ویژگی ها موجب شده است که خریداران بسیاری را به خود جلب کند.

از جمله ویژگی های لارو مگس غذای آبزیان به شرح زیر است:

 • لارو مگس سرباز سیاه سرشار از پروتئین می باشد به همین دلیل موجب وزن گیری سریع از آبزیان می شود و این موضوع در زمان پرورش و گرفتن بازدهی بسیار حائز اهمیت است.
 • وجود کلسیم فراوان در این رژیم غذایی موجب می شود که جیره غذایی آبزیان بسبار غنی شود و این موضوع دوره رشد را کاهش داده و در مدت زمان کمتری برداشت انجام می شود.
 • ضد میکروب می باشد و این امر از میزان تلفات وارده در زمان پرورش آبزیان می کاهد به همین دلیل از مرگ و میز می کاهد و از بروز بسیاری از بیماری های رایج نیز جلوگیری به عمل می آورد.
 • به دلیل وجود اسید آینه های مختلف در این محصول موجب می شود که نیاز بدن آبزیان به موارد مختلف تامین شود و این امر در آبزیان بسبار حیاتی است و موجب افزایش بازدهی است.
 • لارو مگس سرباز نسبت به داروهای دیگر روزانه در مقدار بسیار بالا تولید و در نتیجه روانه بازار شده و نیاز تمامی مصرف کنندگان و مجتمع های پرورشی آبزیان به این جیره غذایی به صورت کامل تامین می شود.
 • این لاروها در عین حال که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و دارای ارزش غذایی بسبار بالایی است دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد و این امر

فروشگاه عرضه لارو مگس سرباز بسته 1 کیلویی

فروشگاه عرضه لارو مگس سرباز بسته 1 کیلویی خصوصیات قابل توجه لارو مگس سرباز زنده شامل موارد زیر می باشد:

 • لارو مگس زنده از مواد و ضایعات متداول که به صورت روزمره تولید می شود تغذیه می کند و مگس ماده با تغذیه از این مواد روزانه به صورت گسترده داروهای نورد نظر را تولید می کنند، به همین دلیل به فراوانی به بازار عرضه می شوند.
 • شادابی و تحرک گسترده این لارو ها از جمله خصوصیات بارز آن ها می باشد، و این موضوع نشان دهنده کیفیت بسیار بالای این محصول می باشد.
 • روشن بودن رنگ این مگس ها نشان دهنده این موضوع است که این لارو مگس سرباز BSLF ها از سطح پروتئین بسیار بالایی برخوردار می باشد و در نتیجه برای پرورش آبزیان و پرندگان بسیار مفید است.
 • این لارو ها هم چنین در صورتی که به درستی تغذیه شده باشند، موجب تقویت سیستم ایمنی آبزیان و طیور می شود و این امر به دلیل وجود آنتی اکسیدان های فراوان در داروهای مذکور می باشد.
 • در صورتی که قرار باشد داروهای مگس برای خشک نمودن مورد استفاده قرار بگیرد وقتی به یک ین خاص رسید تحت شرایط استاندارد اقدام به خشک نمودن و گرفتن آب اضافی از بدن آن ها می کنند و در صورتی که برای گرفتن تخم قرار باشد از آن استفاده شود.
 • پرورش دهندگان عرضه لارو مگس ها را در شرایطی قرار می دهند که دوره رشد آن ها کامل شود و به مگس بالغ برای تخم ریزی تبدیل شوند. نکته بسبار مهم در مورد این لارو ها این است که دارای طول بدن بزرگتری نسبت به داروهای خشک شده می باشند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید