لارو مگس سرباز سیاه

لیست قیمت خرید عمده لارو مگس سرباز سیاه

خرید عمده لارو مگس سرباز سیاه در بسیاری از کشور‌های پیشرفته جهان جهت کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری و همچنین کاهش تولید آلودگی‌های زیست محیطی انجام می شود. پرورش این حشرات سختی‌های کمی دارد و به مواد خوراکی کمتری به نسبت احتیاج دارد و از ضایعات آن نیز می‌توان به عنوان کود ارگانیک استفاده کرد.

لیست قیمت خرید عمده لارو مگس سرباز سیاه

عرضه لارو در مرغداری ها

عرضه لارو در مرغداری ها عرضه‌ لارو در مرغداری ها به عنوان جایگزینی برای سویا یا پودر ماهی در تغذیه طیور به عنوان منبعی جهت تامین پروتئین انجام می‌شود. با این جایگزینی در خوراک مرغ‌ها می‌توان هزینه‌های تولید طیور و همچنین قیمت خوراک مورد نیاز برای پرورش آنها را کاهش داد و از لحاظ اقتصادی سود کرد.

براساس پژوهشی که در یک مجله معتبر اقتصادی شناسایی حشرات منتشر شده است، نتایج حاکی از آن است که جایگزینی پودر  لارو مگس سیاه به جای سویا و پودر ماهی تاثیر زیادی بر مقدار خوراک مصرف شده روزانه توسط طیور، بالارفتن وزن، نسبت خوراک مصرف شده به گوشت آنها، بو و طعم گوشت طبخ شده آنها ندارد درحالیکه با استفاده از حشرات در تغذیه دام و در اینجا لارو مگس سرباز نسبت هزینه به مزیت 16 درصد و مقدار بازگشت سرمایه 25 درصد بیشتر از وقتی بوده است که با مقدار خوراک معمولی پرورش داده می‌شوند.

سایت معتبر خرید عمده لارو مگس

سایت معتبر خرید عمده لارو مگس  این سایت معتبر خرید عمده لارو مگس  آماده خدمات رسانی در زمینه‌های آموزشی، برگزاری دوره‌ها و فروش و پخش این حشره است. این مجموعه در میان مجموعه‌های زیادی که وجود دارد توانسته است خود را با فاصله زیادی از رقیبان خود، به عنوان یک قطب در زمینه لارومگس‌ها معرفی کند. لارو مگس‌ها از مفید‌ترین حشرات موجود هستند که از خواص زیادی دارند و پتانسیل بسیار زیادی در آینده اقتصادی آن وجود دارد. این‌روز‌ها پودر این حشرات به عنوان منبع پروتئین جدید مورد توجه قرار گرفته است. همچین از روغن این حشره در جهات درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت روغن لارو مگس را می‌توان از مراکز مجاز و معتبر سراسر کشور پیدا کرد.

تفاوت قیمت لارو در ایران و خارج کشور

تفاوت قیمت لارو در ایران و خارج کشور صادرات لارو مگس زنده با توجه به تفاوت قیمت لارو در ایران و خارج کشور به تجارتی پر رونق تبدیل شده است. این حشره همانطور که بیان شد سرمایه اندکی را برای راه‌اندازی یک مرکز نیاز دارد که با توجه به تخمین کارشناسان چیزی حدود یک سوم سرمایه مورد نیاز برای راه‌اندازی است. همچنین تحلیل خطر مصرف این حشره در بسیاری از کشور‌های دنیا مخصوصا کشور‌های اروپایی و اتحادیه اروپا، آمریکا و کانادا بررسی شده و سلامت آن تایید شده و می‌تواند به عنوان جزو پروتئینی خوراک در تغذیه دام و طیور و آبزیان استفاده شود.

فروش پودر لارو در بازار آفریقای شرقی

فروش پودر لارو در بازار آفریقای شرقی هم اکنون شرق آسیا به دلیل نزدیکی به ایران بعد از کشور‌‌های همسایه مقصد بسیار مناسبی برای توزیع و فروش محصولات ایرانی است و این استقبال از طرف این کشور‌ها نیز به چشم می‌خورد. در زمینه پرورش حشرات نیز می‌توان در این کشور‌ها به دلیل گسترده بودن بازار آنها به فروش پودر لارو پرداخت.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید