لارو مگس سرباز سیاه

قیمت عمده لارو مگس سرباز سیاه در فروشگاه اینترنتی

لارو مگس سیاه دارای مقادیر زیادی پروتئین، کلسیم، فیبر و چربی های گیاهی می باشد و منبع غذایی مناسبی برای پرنده های زینتی و غیر زینتی مانند بوقلمون است. در داخل کشور چندین شرکت مختلف در زمینه تولید این محصول پر کاربرد فعالیت می کنند که محصولات آن ها از کیفیت خوبی برخوردار هستند.  این ماده می تواند جایگزین مناسبی برای مواد خشک شده خوراک دام و طیور باشد. قیمت این محصول در بازار به عوامل مختلفی بستگی دارد اما قیمت عمده لارو مگس سرباز سیاه پایین تر از قیمت فروش به صورت محدود است.

قیمت عمده لارو مگس سرباز سیاه در فروشگاه اینترنتی

قیمت عمده لارو خشک شده در سایت های اینترنتی

قیمت عمده لارو خشک شده در سایت های اینترنتیاین محصول در بسته بندی هایی با اندازه های مختلف در بازار به فروش می رسد که در کیفیت برند های مختلف تفاوت هایی دیده می شود. در بازار کشور برند های خارجی و چندین برند داخلی وجود دارد که البته عمده نیاز بازار را برند های خارجی تامین می کنند. از لحاظ قیمت برند های خارجی دارای‌ قیمت بالاتری در مقایسه با نمونه های تولید داخل دارند.

قیمت فروش عمده این محصول به مراتب پایین تر است که برای اطلاع از آخرین قیمت این محصول می توان به سایت های اینترنتی که در زمینه فروش لارو مگس‌ سرباز سیاه فعالیت می کنند مراجعه کرد. همچنین برای خرید مگس سرباز سیاه و لارو های آن می توان به مراکز فروش اینترنتی این محصول مراجعه کرد.

جایگزینی پودر لارو به جای سویا

جایگزینی پودر لارو به جای سویابه دلیل پروتئین بالایی که لارو های مگس سیاه دارند می توانند جایگزین بسیار مناسبی برای سویا در خوراک دام و طیور باشند. علاوه بر این پرورش مگس سرباز سیاه برای تولید این لارو ها بسیار به صرفه از هزینه کشت سویا است و به همین دلیل چندین شرکت مختلف در زمینه تولید لارو مگس برای جایگزینی سویا فعالیت می کنند.

استفاده از لارو در کمپوست

استفاده از لارو در کمپوستکمپوست مخلوطی فرآوری شده از مواد آلی است که به علت خاصیت اصلاح کنندگی‌ خاک و افزایش رشد محصولات همواره مورد توجه کشاورزان بوده است.  با استفاده از لارو های مگس سرباز سیاه می توان ضایعات و مواد آلی را به کمپوست تبدیل کرد که چندین شرکت از این روش برای تولید این محصول استفاده می کنند.

کارخانه های تولید کننده لارو مگس سرباز سیاه

کارخانه های تولید کننده لارو مگس سرباز سیاهامروزه در داخل کشور چندین واحد در‌ زمینه تولید این لارو ها فعالیت می کنند و پرورش مگس سرباز سیاه در ایران توسط این مراکز صورت می گیرد. در این مراکز از به روز ترین تجهیزات و ماشین آلات به منظور پرورش و تولید این لارو ها استفاده می شود و به همین دلیل از کیفیت بالایی برخوردار است و قابلیت رقابت با نمونه های خارجی را دارد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید