لارو مگس سرباز سیاه

قیمت خرید ارزان لارو مگس سرباز سیاه در سال 98

مگس سیاه سرباز شبیه به زنبورهای سیاه است، و در تغذیه ی طیور استفاده می شود، بر اساس تحقیقات انجام شده با تغذیه این نوع مگس به طیورها پروتئین بیشتری به بدن آنها می رسد و باعث افزایش وزنشان می شود در واقع این نوع مگس منبع مفید پروتئین برای طیور می باشد. برای مطلع شدن از قیمت خرید لارو مگس سرباز سیاه در سال 98 می توانید به توایدکننده ها و نمایندگی های فروش مربوطه مراجعه نمایید. همچنین می توانید از طریق سایت های اینترنتی معتبر از قیمت روز این محصول آگاه شوید.

قیمت خرید ارزان لارو مگس سرباز سیاه در سال 98

تفاوت های میل ورم با مگس سرباز سیاه چیست؟

تفاوت های میل ورم با مگس سرباز سیاه چیست؟تفاوت های میل ورم با مگس سرباز سیاه عبارت است از:

  • مگس سرباز سیاه برای تغذیه ی پرنده های زینتی و طیور غیر زینتی مانند مرغداری، بوقلمون و … استفاده می شود. ولی میل ورم برای تغذیه ی آبزیان مثل ماهیان، طیور زینتی، تغذیه ی خزندگان و در برخی از کشورها در تغذیه ی انسان ها نیز استفاده می شود.
  • مقدار پروتئین قابل جذب در مگس سرباز سیاه بیشتر از میل ورم در پرنده های زینتی می باشد. 
  • میل ورم دارای پوسته ای نازک است که توسط پرنده های زینتی مثل طوطی خورده نمی شود اگر هم خورده شود از راه سیستم گوترش دفع می گردد. 

فروش لارو مگس به عنوان خوراک پرنده های زینتی

فروش لارو مگس به عنوان خوراک پرنده های زینتیلارو مگس سیاه خوراک بسیار مناسبی برای پرنده های زینتی می باشد زیرا با این مگس به مقدار لازم پروتئین و انرژی به طیور می رسد. 

خرید مگس سرباز سیاه برای آن دسته از افرادی که پرنده های زینتی دارند و یا در زمینه پرورش بوقلمون، مرغداری و … فعالیت دارند انجام می شود.

فروش این محصول توسط نمایندگی های فروش انجام می شود همچنین خریداران عمده این محصول می توانند با مراجعه به تولیدی ها این نوو لارو را خریداری نمایند.

همچنین خرید اینترنتی این محصول نیز از طریق سایت های اینترنتی معتبر به صورت عمده و با قیمت مناسب نیز امکان پذیر است.

لیست قیمت لارو مگس بسته ای در تهران

لیست قیمت لارو مگس بسته ای در تهرانبرای مطلع شدن از لیست قیمت لارو مگس بسته ای در تهران می توانید به نمایندگی های فروش و یا تولیدی ها در سراسر تهران مراجعه فرمایید. 

فروشنده لارو مگس در نمایندگی ها این اطمینان را به شما می دهد که محصول را با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری می کنید.

راه دیگر که می توانید از لیست قیمت این محصول آگاه شوید به صورت غیر حضوری از طریق فروشگاه های اینترنتی است زیرا این سایت ها همیشه لیست قیمت ها را بروزرسانی می کنند.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فروش انواع لارو مگس با کارشناسان وبسایت ما تماس حاصل فرمایید. 

دیدگاهتان را بنویسید