مگس سرباز

فروش مگس سرباز به صورت عمده

کشور ایران به دلیل جمعیت روز افزونی که دارد باید بدنبال راه حلی برای از بین بردن  پسماند های غذاها ، میوه و تره بار باشد که باعث الودگی هوا و منجر به گازهای گلخانه ایی می شوند . پیشنهاد فروش مگس سرباز به صورت عمده از کشور های پیشرفته به ایران و دیگر کشورهای در حال پیشرفت شده است . این را باید بدانیم که مگس سرباز از مگس معمولی بزرگتر می باشد که به مگس آسیایی هم مشهور است . مگس سرباز عمده با مصرف مواد آلی ان را به پروتئین و چربی مخصوص دام ، طیور و آبزیان تبدیل می کنند .

فروش مگس سرباز به صورت عمده

همه چیز درباره مگس سرباز

همه چیز درباره مگس سرباز دانشمندان با تحقیق و بررسی فراوان  و اصلاح ژنتیک به یک نوع حشره به نام مگس سرباز رسیدند که به ان ها مگس آسیایی هم گفته می شود ، که میزان چربی ان چیزی حدود 30درصد و پروتئین این حشرات حدود 45درصد می باشد ، چربی و پروتئین  بسیار برای دام ، طیور و آبزیان حیاتی است .ولی به خاطر هزینه ی زیاد تهیه ی چربی و پروتئین برای دام و طیور دانشمندان به فکر پرورش مگس سرباز نمودند  و میزان قابل توجه ای هزینه ی اصلی کاهش یافت  و همین موضوع باعث ترغیب و تشویش عده ای شد که از هزینه ی اصلی ترس داشتند

جالب اینجاست که غذای اصلی ان ها پسماند غذا ها ، میوه و تره بار می باشد از دیگر غذای ان ها پسماند کارخانه های صنعتی  و کشتارگاه و … که قابل مصرف برای حشرات  است و از مزیت های بارز ان این است که هیچ آسیبی به محیط زیست نمی زند با پرورش مگس و تبدیل ان به غذای دام ،طیور و آبزیان است که به لاور مشهور است بسیار مرغوب و پر انرژی  می باشد .قبلا این حشرات به صورت بومی در یک جا تولید می شدن ، ولی الان از تولید بومی خارج شده و در اکثر کشور های پیشرفته و یا در حال پیشرفت تکثیر می شود 

عرضه مستقیم مگس سرباز به قیمت عمده

عرضه مستقیم مگس سرباز به قیمت عمده با زیاد شدن فروش لاور قیمت خرید مگس کاهش یافته است داشتن مگس سرباز بسیار مفید است چیزی حدود 50 برابر باعث کاهش گازهای گلخانه ای شده است عرضه ی مستقیم مگس سرباز به قیمت عمده و جزئی  وجود دارد .با داشتن مگس سرباز نگهداری از آبزیان، دام و طیور بسیار با صرفه می باشد .

ما میتوانیم به صورت اینترنتی هر میزان از مگس سرباز  که میخواهیم تهیه کنیم می توانیم با پرورش عمده مگس سرباز مواد آلی به پروتئین خشک تبدیل کنیم و همین پروتئین خشک را صادر کنیم کشورهای زیادی الان متقاضی خرید این مواد گرانبها هستند .

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید