لارو مگس سرباز

فروشندگان انواع لارو مگس سرباز بسته 1 کیلویی

توزیع کنندگان در سطح کشور به عرضه لارو مگس سرباز بسته 1 کیلویی در حال فعالیت هستند و با بهترین و با استانداردهای معتبر آنها را وارد بازار می کنند، و امروزه این محصول بسیار پر کاربرد بوده و تولیدکنندگان، تولید خود را چند برابر افزایش داده اند و خرید و فروش انواع این محصول به صورت عمده و جزئی رایج شده است و با قیمت های مناسبی و جنس و انواع مختلفی در اختیار مشتریان قرار داده اند و به راحتی می توان خریداری کرد.

فروشندگان انواع لارو مگس سرباز بسته 1 کیلویی

آشنایی با لارو مگس سرباز سیاه

آشنایی با لارو مگس سرباز سیاه مگس سرباز نوعی حشره است که به طور عمده از زباله های تولید شده و سایر مواد دور ریختنی تغذیه کرده و دارای سرعت رشد بالا است در پژوهش هایی که در انستیتو های مربوط به مواد غذایی و دام انجام شده مشخص شده که استفاده از لارو مگس سرباز BSFL در خوراک طیور علاوه بر تامین مناسب پروتئین در بهبود وضعیت زیست محیطی و کاهش تخریب های زیستی حاصل از پرورش دام و طیور تاثیر گذار است.

یکی از چالش های پیش روی دامداران پرورش‌دهندگان دام طیور و آبزیان و تامین و تهیه مواد غذایی مناسب و پر پروتئین مانند لارو مگس یا همان مگس سرباز جهت پرورش دام مرغوب است. علت وجود این چالش قیمت بالای مواد اولیه غذای حیوانات است که به علت وارداتی بودن وابسته به نرخ دلار بوده و به همین جهت با نوسان قیمت ارز و تاثیر تحریم ها تهیه آن پر هزینه می شود.

همین امر باعث شده که یا دامپروران از تهیه این غذای با کیفیت منصرف شوند یا دام تولید شده را با قیمت تمام شده بالاتر به بازار عرضه کنند.

مشخصات مهم لارو خشک مگس سرباز

مشخصات مهم لارو خشک مگس سرباز مزیت های استفاده از لارو مگس غذای آبزیان در برنامه غذایی دام طیور و آبزیان بسیار بالاست است از جمله مهمترین مواردی که استفاده از لارو مگس سرباز باعث می شود ایجاد کاهش نسبت هزینه به مزیت و به تبع آن افزایش بازگشت سرمایه برای تولید کنندگان است.

همچنین استفاده از لارو مگس سرباز به دلیل نحوه تولید آن دوستدار طبیعت است چون که با تبدیل زباله و مواد مضر برای طبیعت به منبعی سرشار از پروتئین و سازگار با محیط زیست چرخه توسعه پایدار برای صنایع کشاورزی و دامپروری ایجاد میشود. اینکه در گذشته به جای لارو مگس خشک سرباز از سویا پودر ماهی استفاده می‌شد در حال حاضر و با مقایسه روش های تولید مگس سرباز با مواردی مثل سویا مشاهده می‌شود که مصرف آب در روش جدید به مراتب کمتر بوده و از ضایعات تولید شده در آن می توان به عنوان کود طبیعی نیز استفاده کرد لاروهای مگس خانگی در داخل بستر مورد استفاده معمولا پس از 3 الی 5 روز لاروهای مگس خانگی آماده الک شدن و استفاده برای تغذیه مرغ یا دام هستند. لاروها به صورت زنده مستقیما قابل استفاده برای مرغ و ماکیان هستند. اما برای استفاده در خوراک دام معمولا خشک و پودر و به جای سویا استفاده می شوند.

در یکی لارو مگس خانگی به طور کلی حدود 10 کیلوگرم بستر خشک است و وزن زیادی ندارد بسترهای سیمانی حدود 1 مترمربع زیر سقف و مرطوب است برای روز اول مگس های خانگی معمولی اجازه دارند روی بستر تخم گذاری کنند در پایان روز لایه های زیرین را با ورق های پلاستیکی تهویه پوشانده و به مدت 2 روز باقی گذاشتند. در روز چهارم لاروها با استفاده از كلندرهایی كه به لاروها اجازه می دهند خودشان زيرلایه را ترک كنند از بستر جدا شدند.

سپس لاروها قبل از اینکه زنده به حیوانات خورانده شوند یا در معرض آفتاب خشک شوند یا در خشک کن خورشیدی به مدت یک شب در ظروف برای پاکسازی محتوای روده رها شدند بقایای پرورش به عنوان کمپوست فروخته مشود لارو مگس در بعضی از خانه ها هستند که کاربرد زیادی دارد

باکیفیت ترین انواع لارو مگس سرباز BSFL کدامند؟

باکیفیت ترین انواع لارو مگس سرباز BSFL کدامند؟ لارو مگس سرباز خشک سیاه یک ماده خوراکی مغذی بوده که با داشتن پروتئین قابل جذب و کلسیم بالا و دارا بودن سطح انرژی بالا به عنوان بمب انرژی شناخته می شود. علاوه بر این بخاطر کلسیم بالا به کرم کلسیم یاکریم وروک نیز معروف شده است.

. بنابر این با مصرف این ماده غذایی ارزشمند از خیلی مکمل های گران قیمت دیگر بی نیاز خواهید شد بدلیل مغذی بودن این لارو خشک طیف مصرف گسترده ای دارد برای انواع پرندگان خزندگان حشره خوار انواع پتهای خانگی گلایدرها ماهیان و حتی در خوراک سگ و گربه قابل مصرف است تولیدکنندگان دامی که سابقاً از لارو مگس سرباز به عنوان تغذیه دام های خود استفاده می کردند به خوبی می دانند که هزینه و دردسر های واردات این ماده غذایی مفید چقدر زیاد است.

با انجام تحقیقات جامع و صرف زمان زیاد روی آزمون و خطا و تجربه تولید این محصول می توانیم به روش تولید پربازده بومی دست پیدا کنیم با این دستاورد می توانیم لارو مگس سرباز را در کشور تولید کنیم این اتفاق باعث می شود هزینه های تهیه و استفاده از آن تا چندین برابر کاهش پیدا کند و ما خریدی به صرفه داشته باشیم این مجموعه با افتخار در خدمت اهالی صنعت و کشاورزی کشور است و می‌تواند تجربیات به دست آمده را در کشاورزی استفاده می کنند و از این لارو مگس بسیار راضی هستند این مگس سرباز در زمین های کشاورزی و در بیشتر منازل استفاده می شود

مراکز تولید لارو مگس سرباز بسته 1 کیلویی

مراکز تولید لارو مگس سرباز بسته 1 کیلویی امروزه با زیاد شدن ساخت وساز امروزه در سراسر شهر به تولید لارو مگس سرباز سیاه نیز هستند و می توان با بهترین کیفیت و مرغوبیت بالا در بازار فروش این محصول را مشاهده کرد امروزه‌ برای خرید این محصول عرضه کنندگان روشی را برای سهولت حال خریداران ارائه داده اند که می توان با استفاده از این روش خرید به راحتی به بقیه کارهای روز مره رسیدگی کرد .

علاوه بر این بر کاهش هزینه های حمل ونقل نیز تاثیر زیادی می گذارد. برای خرید بدون واسطه میتوان مراجعه کرد. از طریق مراکز اینترنتی می توان خریداری و ثبت سفارش کرد و به راحتی محصول مورد نظر را خریداری کرد و هزینه حمل و نقل خرید سیم خود را کاهش داد به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای از قیمت و نوع مرغوب آن اطلاع پیدا کرد و در صورت لزوم این محصول را در کمترین وقت و هزینه در مکان مورد نظر تحویل گرفت.

از همه مهمتر با استفاده از این روش خرید ، بر قیمت آن تاثیر زیادی دارد و می توان آنها را خریداری کرد. امروزه‌ توزیع کنندگان توانسته اند لارو خشک مگس سرباز سیاه را به کشورهای خارجی نیز صادر کنند و این امر بر اقتصاد کشور بسیار تاثیرگذار می باشد و صادر این نوع محصول به تمام نقاط جهان‌ امکان پذیر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید