لارو مگس سرباز, لارو مگس سرباز BSLF

فروشنده انواع لارو مگس سرباز BSFL

فروشنده انواع لارو مگس سربازBSFL به موازات تقاضایی که در بازار برای این حشره مفید وجود دارد موظف به عرضه آن می باشد.
لارو مگس سرباز BSFL که از جمله جانوران کارآمد در تبدیل زیست توده به خوراک هستند و با نام علمی Hermetia illucens شناخته می شود و امروزه بخاطر منابع سرشار از پروتیین خود که میتواند جایگزینی به عنوان خوراک آبزیان و پرندگان وحتی برای کمپوست زباله یا تبدیل زباله به خوراک حیوانات استفاده شوند مورد توجه شده است.

فروشنده انواع لارو مگس سرباز BSFL

مزیت های قابل توجه لارو زنده مگس سرباز

مزیت های قابل توجه لارو زنده مگس سرباز مزیت های قابل توجه لارو زنده مگس سرباز؛ اندازه بزرگ آنها نسبت به مگس خانگی و مگس بادکنک است که این امکان را می دهد که با مصرف لارو گونه های دیگر از تخم گذاری مگس ها و مگس های خانگی در مواد در حال پوسیدگی جلوگیری کنند.
این امر اهمیت زیاذی دارد زیرا سیستم‌های کمپوست ساکن مگس‌های خانگی و بادکنکی بوی بد بیشتری نسبت به سیستم‌های ساکن در BSFL دارند و H. ilucens را به روشی انسان‌دوستانه‌تر برای به حداقل رساندن ضایعات غذا تبدیل می‌کند؛ آنها آفتی برای انسان نیستند.
برخلاف مگس‌های خانگی، مگس‌های سرباز سیاه‌ بالغ دارای قطعات دهانی اسفنجی هستند و فقط می‌توانند مایعاتی مانند شهد گل مصرف کنند یا اصلاً غذا نخورند. آنها غذا را همراه با آنزیم‌های گوارشی مانند مگس‌های خانگی پس نمی‌گیرند، بنابراین بیماری‌ها را گسترش نمی‌دهند. آنها جذب سکونت یا غذای انسان نمی شوند. ماده‌های تخم‌دار به‌عنوان یک حشره‌خوار و کمک‌کننده، جذب غذای فاسد یا کود می‌شوند.
هنگام استفاده از یک سطل خیس که تمام شفیره‌ها را جمع‌آوری کرده یا می‌کشد، جمعیت مگس‌های سرباز سیاه را به راحتی می‌توان با کشتن شفیره‌ها در ظرف جمع‌آوری، قبل از تبدیل شدن به مگس، کاهش داد.
آنها ممکن است با انجماد، خشک کردن، تغذیه دستی به حیوانات اهلی، قرار دادن ظرف جمع آوری در مرغداری برای تغذیه خودکار، یا تغذیه پرندگان وحشی با تغذیه موش/آفت، کشته شوند.
با اضافه کردن لاروها به کود، باعث کاهش قابل توجه E. coli 0157:H7 و Salmonella enterica در کود مرغی میشود؛ آنها به سرعت آلاینده های احتمالی را بازیابی می کنند؛ 9 ماده شیمیایی آلی به میزان زیادی در 24 ساعت کاهش می یابد یا از کود حذف می شود؛ آنها به سرعت حجم و وزن زباله های احتمالی را کاهش می دهند.
کلنی لارو غذای خود را می شکند، آن را خرد می کند و گرما ایجاد می کند و تبخیر کمپوست را افزایش می دهد؛ مقادیر قابل‌توجهی نیز به دی اکسید کربنی تبدیل می‌شود که توسط گراب‌ها و میکروارگانیسم‌های همزیست و متقابل تنفس می‌شود.
BSFL در یک سیستم کمپوست معمولاً حجم کمپوست را حدود 50٪ کاهش می دهد؛ جدای از تولید پروتئین، لارو زنده مگس منبع ارزشمند دیگری به نام frass را نیز تولید می کند که بقایای دانه‌دار و بی‌بو است که می‌تواند به‌عنوان کود آلی به‌طور مستقیمی از طریق تبدیل توسط کرم‌های خاکی استفاده شود.تحقیقات اخیر در زمینه حشره‌پالایی پتانسیل این حشره را برای خالص‌سازی زیست توده آلوده به فلزات سنگین نیز نشان می‌دهد.
همچنین از دیگر مزایای لارو مگس سرباز سیاه می توان در تولید چربی یا همان گریس استفاده کرد؛ این گریس در صنعت داروسازی (مواد آرایشی، سورفکتانت‌ها برای ژل دوش) قابل استفاده است و در نتیجه جایگزین روغن‌های گیاهی دیگر مانند روغن نخل می‌شود، یا می‌توان از آن در علوفه استفاده کرد و همچنین برای تولید کیتین از لارو مگس سرباز سیاه می توان استفاده کرد. کیتین در حمل و نقل به عنوان جایگزینی در برابر رسوب زیستی استفاده می شود. همچنین در تصفیه آب استفاده می شود؛کیتین همچنین پتانسیل خوبی به عنوان اصلاح کننده خاک برای بهبود حاصلخیزی خاک و انعطاف پذیری گیاه دارد.

نکات کلیدی در انتخاب لارو مگس غذای آبزیان

نکات کلیدی در انتخاب لارو مگس غذای آبزیان لارو مگس در کارخانه‌های تولید حشرات در مقیاس صنعتی در سطح جهان توسط شرکت‌های بیوتکنولوژی تولید و فرآوری می‌شود.از لارو مگس سرباز سیاه به عنوان خوراک یا غذای آبزیان استفاده می شود. شفیره ها و شفیره های برداشت شده توسط طیور، ماهی، خوک، مارمولک، لاک پشت و حتی سگ خورده می شوند؛ یک نکته کلیدی وجود دارد که این حشره یکی از معدود گونه های حشرات مورد تایید برای استفاده به عنوان خوراک در آبزی پروری در اتحادیه اروپا است.
در کشورهای آفریقایی هم از این حشرات بیشتر برای غذای آبزیانی مانند تیلاپیا و گربه ماهی به بازار عرضه می شوند؛ به همین خاطر باید نکات کلیدی در انتخاب لارو مگس برای نوع آبزیانی که داریم را مورد توجه قرار دهیم.
لاروها و حشرات بالغ نه آفت محسوب می شوند و نه ناقل هستند در عوض، لارو مگس سرباز سیاه نقشی شبیه به کرم‌های قرمز به‌عنوان تجزیه‌کننده‌های ضروری در تجزیه بسترهای آلی و بازگرداندن مواد مغذی به خاک دارند.
لاروها اشتهای هوس انگیزی دارند و می توان از آنها برای کمپوست کردن ضایعات غذای خانگی و ضایعات کشاورزی استفاده کرد. علاوه بر این، لارو مگس سرباز سیاه (BSFL) منبع جایگزین پروتئین برای آبزی پروری، خوراک حیوانات، غذای حیوانات خانگی و تغذیه انسان است.

شاخصه های بارز لارو مگس سرباز سیاه

شاخصه های بارز لارو مگس سرباز سیاه شاخصه های بارز لارو مگس سرباز سیاه این است که شاخک های مگس دراز و زنبور مانند است، تارسی پشتی مگس کم رنگ است، و زنبور نیز دارای دو “پنجره” شفاف کوچک در قسمت های پایه شکم است که باعث می شود مگس باریک به نظر برسد؛ لارو مگس سرباز سیاه را می توان با یک نوار نازک خاکستری مایل به سیاه در انتهای خلفی آنها از لارو مگس بادی یا مگس خانگی متمایز کرد.

مگس های سیاه سرباز به اندازه مگس های خانگی به اطراف پرواز نمی کنند؛ آنها به دلیل توانایی محدودشان در مصرف غذا در بزرگسالی انرژی قابل مصرف کمتری دارند؛ گرفتن و جابجایی آنها هنگام ورود به داخل خانه بسیار آسان است، مطمین باشیذ که این لاروها بسیار بهداشتی هستند و نه گاز می گیرند و نه نیش می زنند.

مراکز خرید لارو مگس سرباز BSFL

مراکز خرید لارو مگس سرباز BSFL امروزه به خاطر رشد سریع جمعیت و نیاز آنها به پروتیین و از آنجایی که حد بالایی از پروتیین مورد نیاز از طریق چهارپایان تامین میشود و در عین حال مشکلات زیادی که برای پرورش این حیوانات وجود دازد از جمله مشکلات زیست محیطی و کم آبی که فرسایش خاک را به دنبال دارند؛ پرورش حشراتی مانند لارو زنده مگس سرباز میتواند تا حد زیادی حداقل به عنوان لارو مگس غذای آبزیان مشکلات مربوط به شیلات را حل کند.
خوشبختانه این روزها با فراوری این حشرات که مواد تشکیل دهنده آنها پروتیین و چربی است و تبدیل آن به غذای دام و طیور رونق زیادی پیدا کرده و متناسب با این امر مراکز خرید لارو مگس سرباز هم افزایش پیدا کرده است و باعث گسترش فضای کسب و کار مجازی در این مورد شده و شما میتوانید با مراجعه به مراکز خرید لارو مگس سرباز BSFL مطابق نیازهای خود این حشره مفید را با کیفیت بسیار بالا تهیه کرد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید