مگس سرباز

عرضه مستقیم مگس سرباز سیاه

 مگس سرباز سیاه، یکی از حشرات مفید و پر فایده برای انسان، چه برای نظافت محیط زیست و چه برای کسب درآمد از آن می باشد. این حشرات، منابع عظیم پروتئین می باشند. مگس سرباز سیاه، با توجه به کاربرد های ویژه ای که دارد، هم اکنون در بسیاری از کشور های جهان از جمله ایران به صورت مستقیم خرید و فروش می شود.

عرضه مستقیم مگس سرباز سیاه

اطلاعات فنی مگس سرباز سیاه

اطلاعات فنی مگس سرباز سیاه

مگس سرباز سیاه را می‌توان یکی از جذاب ترین و جالب ترین حشرات  موجود در طبیعت دانست. این حشره بیشتر در نواحی مرطوب در زیر خاک یا در لایه های زیرین پوست درختان و در اندازه های مختلف از ریز تا درشت یافت می‌شوند. شاید تاکنون چندین بار برای شما این سوال پیش آمده باشد که این حشرات چه فواید و مزایایی دارند که بشر امروزی دست به پرورش و نگهداری از آن ها زده است. برای پاسخ به این سوال باید گفت کاربرد مگس سیاه به یک یا دو مورد محدود نمی شود. یکی از مهم ترین فواید مگس های سرباز سیاه تامین پروتئین لازم برای مواد غذایی انسان است. طبق تحلیل های صورت گرفته توسط کارشناسان صنایع مواد غذایی، حشرات خوراکی یکی از عظیم ترین منابع پروتئین های تولیدی در جهان هستند. به علاوه این که هزینه های پرورش این حشرات نسبت به سایر ایده های اقتصادی برای کسب درآمد تقریباً پایین است. به طوری که گفته می شود برای پرورش به عنوان مثال مگس های سرباز سیاه از پسماند های عالی و ضایعات کشاورزی نیز می توان بهره جست. مگس های سربازی سیاه از نظر اندازه و شکل ظاهری یکسان نیستند بلکه می توان آن ها را به شکل های گوناگون و در اندازه ‌های مختلف یافت. محل سکونت این نوع مگس ها را در نزدیکی لاروها می دانند. آنچه مسلّم است به هیچ عنوان نباید مگس های سرباز سیاه، این حشرات جالب را حشراتی معمولی تصور نمود. همان طور که گفته شد با وجود اینکه این حشرات نیازمند شرایط خاصی برای پرورش هستند، اما برای پاکسازی محیط زیست از مواد آلوده و ضایعات کشاورزی و نیز پسماند های مواد آلی موجود در طبیعت نیز بسیار مفید هستند. البته برای کسب درآمد نیز خرید مگس سرباز ایده ی خوبی است.

قیمت مگس سرباز سیاه در بازار

قیمت مگس سرباز سیاه در بازار

نکته ی بسیار مهمی که لازم است افراد علاقه مند به پرورش مگس های سرباز سیاه و کسب درآمد از این راه به آن توجه داشته باشند، قیمت این گونه حشرات در بازار است. قیمت مگس های سرباز سیاه در بازار، امروزه حدود 90 تا ۱۱۰ هزار تومان برای هر ۵۰۰ عدد می باشد. 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید