لارو مگس سرباز

صادرات انواع لارو خشک مگس سرباز سیاه

لارو خشک مگس سرباز سیاه غذای بسیاری از حیوانات است که به دلیل داشتن ماده مقوی سرشار از مواد معدنی مانند آهن، منیزیم، سلنیوم و داشتن پتاسیم وپروتئین باعث افزایش سلامتی و انرژی در حیواناتی است که از آن استفاده کرده اند.

در محیط های درحال پرورش مرغ های گوشتی که در گذشته بیشتر از سویا برای تغذیه آن ها استفاده شده است. اما اکنون با استفاده از این ماده مغذی که به علت سرشار بودن آن از مواد معدنی و پروتئین ها مرغ های سالم تر با وزنی بیشتر از گذشته تولید می کنند . که با تغذیه از این ماده خوراکی مناسب دارای انرژی و سلامت بیشتری هستند پس تلفات کمتری دارند و از این بابت برای پرورش دهندگان این حیوانات مفید و مقرون به صرفه است چون با وجود پرداخت همه هزینه ها می توانند مطمئن باشند که سود لازم را از پرورش این طیور کسب می کنند.

صادرات انواع لارو خشک مگس سرباز سیاه

اطلاعاتی درباره فرآیند تولید لارو خشک مگس

اطلاعاتی درباره فرآیند تولید لارو خشک مگس فرایند تولید لارو خشک مگس ؛ مناطق گرم و نیمه گرم محیطی مناسب برای رشد آن ها هستند. آن ها در این محیط های گرم که بیشتر در نزدیک مواد آلی هستند تخم ریزی می کنند البته این مگس های سرباز به صورت خوشه ای تخم ریزی می کنند. بعد تخم ریزی مگس ماده از بین می رود.

علت تخم ریزی این مگس ها در کنار مواد آلی و البته به دور از نور مستقیم خورشید این است که بعد از هچ شدن تخم ها بعد حدود چهار روز لارو ها بتوانند از مواد آلی در دسترس تغذیه کنند.اگر این مواد آلی به اندازه کافی باشد لارو ها بعد از حدود دو هفته حداکثر رشد را خواهند داشت.

لارو ها در این مرحله تغذیه می کنند و همه ی پروتئین و چربی لازم مگس سرباز را ذخیره می کنند. که مگس ها بعد تخم ریزی از بین می روند.

مرحله آخر لارو ها پیش شفیرگی است که در آن لارو تغییر رنگ داده و از رنگ خامه ای به رنگ قهوه ای یا خاکستری تبدیل می شود.

برای تولید لارو ها محیط ویژه ای لازم است که در موارد بالا ذکر شد و علت لازم بودن این شرایط آن است که لارو تنها مرحله از زندگی مگس است که تغذیه انجام می شود. غذایی که لارو استفاده می کند باید رطوبت داشته باشد تا بتواند بلعیدن را انجام دهد.محیط زندگی لارو ها نباید خیلی گرم باشد که منجر به ترک غذا توسط آن ها شود.

نکات مهم در انتخاب لارو مگس سرباز BSLF

نکات مهم در انتخاب لارو مگس سرباز BSLF لارو مگس سرباز BSLF دارای کیفیت بسیار بالایی است که در محیط های مناسب برای تکثیر خود به سرعت رشد می کنند و خاصیت ضد عفونی دارند و این خاصیت به علت تغذیه آن ها از مواد آلی و پسماند ها در محیط است. پس هر چه بیشتر این لارو ها در محیط تکثیر پیدا کنند محیط زیست سالم تر و مناسب تری خواهیم داشت که از مزایای این لارو ها می باشد.

از آن جایی که این لارو مگس ها سرشار از پروتئین هستند . پرورش دهندگان دام و طیور برای داشتن دام و طیور با کیفیت بیشتر و سالم تر از آن استفاده میکنند. وباعث کاهش تلفات احتمالی حاصل از تغذیه نامناسب حیوانات خود شوند.

این نوع لارو چون در اندازه و شکل مختلف تکثیر می شوند و در بازار با قیمت مناسب موجود است تهیه آن برای تغذیه حیوانات مقرون به صرفه خواهد بود.

شاخصه های بارز لارو مگس غذای آبزیان

شاخصه های بارز لارو مگس غذای آبزیان لارو مگس غذای آبزیان نیز سرشار از پروتئین است. و می تواند غذای کامل واصلی آبزیان باشد که افراد دارای پرورش ماهی، شیلات به راحتی می توانند آن را از بازار تهیه کنند و برای خوراک ماهی ها از آن استفاده کنند.

در گذشته پرورش دهندگان ماهی بیشتر از خوراک های مانند سویا برای ماهی ها استفاده می کردند. اما این خوراکی ها برای محیط زیست مضر بود. اکنون می توان از لارو مگس های غذای آبزیان که دارای ارزش غذایی زیادی است که باعث انرژی در آبزیان می شود وبا استفاده از آن می توان ماهی های سالم تر و بزرگ تری داشت استفاده کرد.

علت داشتن ماهی های با کیفیت تر آن است که لارو مگس سرشار از پروتئین و مقداری چربی است که می تواند به تنهایی غذای کاملی برای آبزیان باشد. همچنین هضم لارو مگس برای آبزیان راحت تر بوده و باعث ایجاد بیماری وتلفات در آبزیان نمی شود.

لارو مگس ها در اکثر کشور ها پرورش داده می شود و می توان آن را در جاهای معتبر تهیه و برای آبزیان استفاده کرد. چون ماهی و بسیاری از آبزیان غذای مورد علاقه بسیار از مردم جهان است می توان با پرورش لارو مگس غذای آبزیان سود بسیاری کسب کرد.

مراکز فروش لارو خشک مگس سرباز سیاه

مراکز فروش لارو خشک مگس سرباز سیاه لارو خشک مگس سرباز سیاه به دلیل داشتن ویژگی های بی نظیر تغذیه ای که برای دام و طیور وحتی آبزیان به دلیل داشتن پروتئین ،مقداری چربی و کلسیم بالا و همچنین همان طور که در موارد قبل ذکر شده به دلیل تغذیه از مواد آلی و پسماند های کشاورزی و… خاصیت ضدعفونی وضد میکروبی داشته که از این جهت برای سلامت محیط زیست مناسب است.

می توان با پرورش و تکثیر این حشره و فروش لارو مگس کسب درآمد کرد. چون این ماده تغذیه ای با توجه به تقاضای کشورهای جهان برای استفاده دام ها، طیور، آبزیان و خزندگان به عنوان غذای اصلی آن ها مورد توجه قرار گرفته است.

این لارو همان طور که می توانند مواد آلی را جذب کرده و منبع تغذیه و ضد میکروبی باشد می تواند مواد آلی را دفع کنند و در تولید کودها کمک کننده باشد.

با همه ی موارد ذکر شده می توان پی برد لارو مگس ها بسیار مفید بوده و می شود با تلاش به پرورش آن نیز پرداخت و با فروش آن به درآمد رسید. حتی با وجود تقاضای کشورهای جهان می توان این نوع لارو را به شکل بسته بندی شده به سایر کشورها صادر کرد. البته در این راستا مسئولین مربوطه باید مشکلات سر راه بازرگانان و صادر کنندگان را رفع کنند تا با صادر کردن این محصول به اقتصاد کشور بتوان کمکی کرد.

با مراجعه به سایت های معتبر می توان لارو را تهیه کرد. با خرید این ماده تغذیه ای مناسب دامنه وسیعی از حیوانات به صورت عمده و مراجعه مستقیم به کارخانه تولید کننده لارو خشک مگس به دلیل عدم پرداخت هزینه های حمل و نقل و حذف واسطه می توان آن را با قیمت ارزان تر تهیه کرد.

در این بین کیفیت لارو خشک مگس سرباز سیاه و قیمت مناسب آن می تواند باعث جذب مشتری برای تولید کنندگان لارو مگس باشد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید