لارو مگس سرباز, لارو مگس سرباز BSLF

شرکت لارو مگس سرباز BSLF

همیشه حشرات و جانوران موذی باعث رنجش خاطر و ناراحتی در انسان می گردند، اما حشره‌ای به نام مگس سرباز BSLF وجود دارد که شاید برایتان جالب باشد که بدانید این حشره چیست و چه کاربردی در زندگی انسانها دارد؟ از لارو مگس سرباز در تغذیه طیور و دام استفاده می شود و دارای فواید زیادی در پرورش آنها دارد که در نهایت این فواید برای ما انسان ها نیز مفید می باشد. عمده فعالیت ما در شرکت لارو مگس سرباز BSLF می باشد که تلاش دارد محصول با کیفیتی را با قیمت مناسب به بازار عرضه کند.

شرکت لارو مگس سرباز BSLF

مشخصات لارو مگس سرباز BSLF چیست؟

مشخصات لارو مگس سرباز BSLF چیست؟

همانطور که گفته شد لارو مگس سرباز از انواع حشرات خوراکی می باشد که جهت تغذیه دام و طیور و آبزیان نیز استفاده می گردد و به جهت داشتن پروتئین فراوان بسیار مفید میباشد و در فرآوری پسماندهای آلی استفاده می گردد . تولید این لارو می‌تواند فواید زیادی را ایجاد کند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استفاده از لارو مگس سرباز می‌تواند باعث کاهش هزینه تولید کنندگان گردد و در مدت زمان کمی باعث بهره وری بهتر و کاهش هزینه ها شود.
  • تولید این حشرات باعث کاهش تخریب محیط زیست می‌شود و باعث حفاظت از طبیعت می گردد و در حقیقت می‌توان آن را دوستدار طبیعت نامید.
  • برای تولید لارو از پسماندهای عالی و کشاورزی استفاده می کنند که علاوه بر تجزیه این مواد باعث ازبین رفتن باکتری هایی می شود که باعث انتقال آلودگی به انسان می گردد.

استفاده از مواد مفید در تغذیه طیور و دام یکی از دغدغه های مهم در میان تولیدکنندگان بوده است در گذشته لارو مگس سیاه برای تغذیه طیور و دامداران از خارج وارد می شد اما با افزایش نرخ سرسام‌آور ارز، تولیدکنندگان داخلی نیز شروع به فعالیت در این حرفه نمودند تا بتوانند محصول ساخت ایران را به هموطنان خود ارائه نمایند.

نرخ لارو مگس سرباز BSLF

نرخ لارو مگس سرباز BSLF مجموعه ی ما مفتخر در شرکت لارو BSLF لارو مگس سیاه را با کیفیت بالا به بازار عرضه کند و و نرخ لارو BSLF به صورت مقطوع در نظر گیرد. ارائه این محصول توانسته با کاهش تخریب محیط زیست سلامتی انسان را نیز تامین کند و ما توانسته ایم مسئولیت اجتماعی خود را در جهت سلامتی انسان به صورت کامل انجام دهیم.همچنین کیفیت بالا در مجموعه ما باعث کرده علاوه بر بازارهای داخلی در بازارهای خارجی نیز حضور یابیم و محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر نماییم و رضایت مشتریان عزیز در داخل ایران و خارج از ایران را گردانیم و همچنین کیفیت بالا باعث تمایز محصولات ما از سایر رقبای دیگر در جهان گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید