لارو مگس سرباز سیاه

خرید و فروش اینترنتی لارو مگس سرباز سیاه در بازار

ایران با به کار گیری نیروی جوان و متخصص موفق به تولید لارو زنده و خشک، شده است و این اتفاق مهمی در تغدیه دام و طیور و آبزیان محسوب می شود. خرید و فروش لارو مگس سرباز سیاه بسیار رایج شده است و به روش های مختلفی امکان پذیر می باشد. خرید و فروش اینترنتی لارو مگس سرباز سیاه در بازار رونق بیشتری داشته است چون خرید و فروش این محصول در استان های مختلف کشور و حتی کشور های مختلف جهان انجام می گیرد که خرید حضوری سخت تر و مشکل تر می باشد. سایت فروش اینترنتی ما به صورت شبانه روز در حال فعالیت می باشد و مفتخریم به عنوان اولین سایت خرید و فروش لارو خدمت می کنیم.

خرید و فروش اینترنتی لارو مگس سرباز سیاه در بازار

تغذیه ماهیان زینتی از مگس سرباز سیاه

تغذیه ماهیان زینتی از مگس سرباز سیاهمگس سرباز سیاه چه به صورت لارو و چه به صورت خشک شده یک غذای کامل پروتئینی برای ماهیان به ویژه خاویار و ماهیان زینتی و آکاواریومی می باشند.

بسیاری از کشور های توسعه یافته جهان از این طریق دام و طیور و ماهیان خود را تغذیه می کنند تا علاوه بر افزایش رشد جاندار، به کاهش آلاینده محیطی نیز کمک شایانی شود چون تغذیه اصلی لارو پسماند های میوه ها و تره بار، ضایعات کارخانه های غذایی و کشتارگاه ها می باشد.

تولید و پرورش لارو مگس در هلند

تولید و پرورش لارو مگس در هلندتولید و پرورش مگس خانگی به صورت لارو و خشک شده در اکثر کشور های جهان انجام می گیرد. همان طور که در بالا اشاره کردیم از این لارو های برای تغذیه حیوانات خانگی و به عنوان کمپوست زمین های کشاورزی استفاده می شود.

در هلند روغن لارو مگس هم به عنوان مواد تغذیه ای به فروش می رسد که منبع غنی ای از پروتئین و چربی می باشند که مناسب ماهیان سردآبی و گرم آبی می باشد و مکمل غذای حیواناتی مانند سگ و گربه است.

خرید و فروش اینترنتی لارو

خرید و فروش اینترنتی لاروخریدار و فروشنده لارو مگس اقدام به خرید و فروش اینترنتی لارو ها کرده اند تا از این طریق هم به فعالیت خود تسریع دهند و هم محصولات تولید شده را به تمام دنیا معرفی نمایند. 

عرضه لارو در ایران، بین دامداران و صاحبان مرغداری و پرورش دهندگان ماهی بسیار رایج شده است و اخیرا برای مصرف حیوانات خانگی نیز از آن ها استفاده می شود. 

قیمت انواع لارو مگس سرباز سیاه

قیمت انواع لارو مگس سرباز سیاهلارو ها هم مانند سایر محصولات موجود در بازار، قیمت های مختلفی دارند. انواع لارو ها با توجه به نوع پرورش و تغذیه دارای قیمت های مختلف می باشند. 

در عمده فروشی لارو خشک شده، که در سایت ما انجام می گیرد، قیمت ها با کاهش چشمگیری مواجه هستند و این یک فرایند سودمند دو طرفه برای فروشنده و خریدار می باشد. 

دیدگاهتان را بنویسید