لارو مگس سرباز

تولید کنندگان لارو مگس سرباز بسته 1 کیلویی

لارو مگس سرباز خشک بسته ای، ماده ای پروتئینی است که در سالیان اخیر در صنعت تولید خوراک دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل خواص این ماده غذایی، توزیع کنندگان لارو مگس سرباز خشک بسته ای به صورت عمده با قیمت مناسب به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کنند حتی با صرف کمترین زمان و هزینه، می توان بهترین نوع لارو مگس سرباز خشک بسته ای را به صورت غیر مستقیم و از سایت های معتبر خریداری نمود. لارو مگس سرباز بسته 1 کیلویی مگس سرباز خشک بسته‌ای ، به جهت غذای حیوانات خانگی نیز توصیه می گردد.

تولید کنندگان لارو مگس سرباز بسته 1 کیلویی

بارزترین ویژگی لارو مگس سرباز BSLF

بارزترین ویژگی لارو مگس سرباز BSLF

  1. مگس سرباز سیاه، حشره ای بزرگتر از مگس های معمولی بوده و بسیار تنبل و کم تحرک تر به نظر می رسند. مگس سرباز سیاه دهان ندارد، به همین دلیل سیستم گوارشی نداشته و توانایی نیش زدن ندارند. از این رو مگس سرباز سیاه حامل بیماری نیستند. لارو مگس سرباز سیاه، یکی از پرفایده ترین و پرطرفدار ترین غذای مکملی آبزیان و طیور محسوب می شود. لارو مگس سرباز سیاه با توجه به کارایی بسیاری که دارد، در سراسر کشور و جهان جزء اقلام مصرفی در صنعت طیور است.
  2. یکی از مهمترین فواید لارو مگس سرباز سیاه، تامین پروتئین است. طبق تحقیقات کارشناسان، حشرات خوراکی از عظیم ترین منابع پروتئین های تولیدی در جهان هستند. هزینه پایین پرورش این حشرات برای تولید لارو مگس سرباز سیاه بسیار اقتصادی تر از ایده های دیگر است. لارو مگس سرباز BSLF مگس سرباز سیاه سرشار از چربی خام می باشد. لارو مگس سرباز سیاه، در حجم بالا قابل سفارش و مصرف می باشد.
  3. در انتخاب غذای مگس سرباز سیاه باید دقت کافی داشته باشید. آلودگی و غذای بی کیفیت برای مگس سرباز سیاه، بیماری های بعدی لارو را به دنبال خواهد داشت. مگس سرباز سیاه به طور عمده از زباله های تولید شده و سایر مواد دور ریختنی تغذیه می کند.

نکات کلیدی در انتخاب لارو مگس غذای آبزیان

نکات کلیدی در انتخاب لارو مگس غذای آبزیان در فرآیندهای توزیع مستقیم لارو مگس سرباز BSFL، قیمت های مناسب تری برای تبلیغ این گونه کالاها در نظر گرفته می شود و در واقع خریداران می توانند به راحتی از آنها برای تهیه و تهیه غذای مناسب برای حیوانات خود استفاده کنند. لارو مگس سرباز در واقع حشراتی هستند که به سرعت تکثیر و تکثیر می شوند و می توانند از تمام زباله های یکبار مصرف تغذیه کنند. این گونه محصولات با قیمت بسیار پایین تولید می شوند و این می تواند توجیه اقتصادی خوبی برای فعالان عرصه دامداری باشد.

پخش لارو مگس، نه فقط برای تغذیه جانوران بلکه برای تولید کود ارگانیک نیز اهمیت ویزه ای دارد. تولید لارو مگس در کشور سبب اشتغال زایی و کسب درآمد می شود. بازار صادرات لارو مگس نیز بر طبق نیاز مشتری ها بسیار پر رونق است. پخش لارو مگس اصولا توسط تولید کننده های آشنا به زمینه رشد و پرورش آن صورت می گیرد و در بسته بندی های گرمی به بازار عرضه می کنند.

قیمت بسته بندی های پخش لارو مگس بستگی به کیفیت و تعداد و گرم آن دارد. عرضه لارو مگس با بسته بندی های متنوعی صورت می گیرد. به علت هزینه و دردسرهای زیاد واردات این محصول، بهتر است از تولید داخل استفاده شود. به علاوه هزینه لارو مگس های وارداتی برای دام داران به صرفه نمی باشد. پرورش دهندگان با روش های مدرن، سعی بر تولید محصول با کیفیت دارند

خصوصیات قابل توجه لارو مگس سرباز سیاه

خصوصیات قابل توجه لارو مگس سرباز سیاه لارو مگس سرباز همان حشراتی هستند که از زباله ها تولید می شوند و از مواد دور ریختنی تغذیه می کنند و رشد و تکثیر بسیار بالایی دارند و همانطور که گفته شد محصول تولید شده مورد تغذیه دام و طیور قرار گرفته و همچنین باعث بهبود وضعیت زیست محیطی می شود.

فرآیند تولید لارو مگس سرباز بسیار آسان است. در مرحله اول تولید همان تخمگذاری ماده ها می باشد. به گونه ای که ماده بطور طبیعی جذب تخمگذاری در بسترها می شوند. این روش برای سیستم هایی که تولیدات کوچک دارند مناسب است.

لاروهای مگس خانگی در این بسترها که معمولا پسماندهای آلی هستند سر از تخم در می آورند و پس از حدود 5 روز آماده می شوند که پس از الک شدن مورد استفاده دام و طیور قرار بگیرند. خرید لارو مگس سرباز اگر به صورت زنده استفاده شوند برای مرغ و ماکیان مناسب و اگر برای دام ها استفاده شوند خشک و پودر شده هستند و به جای سویا مورد استفاده قرار می گیرند.

منظور از بستر در فرآیند تولید لارو ها مکان آماده شده ای است که لارو مولد مگس سرباز روی آن تخمگذاری می کند. در خانه بستری از مواد خشک در بستری سیمانی مرطوب ایجاد و روز اول مگس های خانگی معمولی اجازه داشتند که روی آن تخمگذاری کنند. در پایان همان روز که تخمگذاری ها تمام شد، با ورق های پلاستیکی تهویه روی آن ها پوشیده و دو روز در همان حال باقی ماندند.

حدود روز چهارم به لاروها اجازه داده می شود که لایه های زیری را ترک و از بستر جدا شوند. در نهایت این لاروها را قبل از اینکه زنده به دام ها بخورانند زیر آفتاب خشک و یا در خشک کن خورشیدی به مدت بک شب رها می شوند.

لازم به ذکر است که برای رشد لاروها حتما به میزان رطوبت کافی در بسترها نیاز است. ولی نباید رطوبت اینقدر زیاد باشد که به بقای لاروها آسیب بزند. همچنین عمق بستر نباید از 10 سانتیمتر بیشتر باشد. زیرا نرسیدن اکسیژن به لاروها باعث آسیب به آن ها می شود. در این سیستم باید بستر برای مگس های بالغ به حدی جذاب باشد که در آن تخمگذاری کنند.

بازار خرید لارو مگس سرباز بسته 1 کیلویی

بازار خرید لارو مگس سرباز بسته 1 کیلویی لارو مگس غذای آبزیان خوراکی با کیفیت و مغذی برای پرورش عالی آبزیان مورد توجه قرار گرفته است. لارو مگس غذای آبزیان قسمت عمده ویتامین ها و املاح برای رشد و تقویت بدن آبزیان را فراهم می کند. برای معرفی مهترین ویژگی های لارو مگس غذای آبزیان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. لارو مگس غذای آبزیان، سرشار از پروتئین، اسید آمینه، کلسیم و پتاسیم است که به تنهایی بخش قابل توجهی از نیاز غذایی آبزیان را برطرف می کند.
  2. لارو مگس آبزیان به دلیل داشتن آنتی اکسیدان و آمینه اسید، به عنوان ضد میکروب و باکتری در بدن آبزیان عمل کرده و از بروز بیماری های قارچی جلوگیری می کند.
  3. سازگاری با محیط زیست – عدم ایجاد پسماندهای شیمیایی – عدم وجود فاکتورهای منفی برای محیط اطراف –
  4. بدون مواد نگهدارنده و مواد افزودنی گرد و خاک – موجب تقویت سیستم طبیعی بدن
  5. با ضایعات گیاهی پرورش می یابند – کاهش تاثیرات مخرب بر دریاها و اقیانوس ها – سبب تجزیه دور ریز انسان ها بدون تولید گازهای گلخانه ای – کاهش مصرف آب

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید