لارو مگس سرباز, لارو مگس سرباز صادراتی

توزیع کنندگان لارو مگس سرباز صادراتی

پروتئین یکی از مهمترین نیاز ها در جهان امروز می باشد. منابع مختلفی  تامین کننده این نیاز هستند. پروتئین حیوانی با مشکلات مختلفی از جمله مشکلات زیست محیطی همراه خواهند بود. بنابراین می بایست راهکار دیگری برای این منظور در نظر گرفت که امروزه حشرات را برای این هدف به کار می برند. مگس سرباز از جمله این حشرات به شمار می‌رود. در این مطلب به معرفی توزیع کنندگان لارو مگس سرباز صادراتی خواهیم پرداخت. تا انتها با آن همراه باشید.

توزیع کنندگان لارو مگس سرباز صادراتی

مشخصه های لارو مگس سرباز صادراتی

مشخصه های لارو مگس سرباز صادراتی مشخصات لارو مگس سرباز صادراتی به شرح زیر می باشد:

این لاروها دارای خاصیت آنتی باکتریال می باشند و به همین خاطر می توان از آنها به عنوان پروتئین مورد نیاز در رژیم غذایی دام و طیور استفاده نمود. علاوه بر این انواع پرندگان خانگی مانند طوطی هم می توانند از آن ها بهره ببرند. این لارو ها در شرایط کاملاً بهداشتی و مطابق با استانداردهای لازم پرورش می یابند.
لارو های مگس سرباز  می توانند حشراتی تولید کنند که در مقایسه با مگس های معمولی بسیار پرتحرک می باشند. همچنین فاقد دهان هستند و نمی‌توانند چیزی بخورند. در نتیجه نیازی به سیستم گوارش هم ندارند. علاوه بر این قادر به نیش زدن هم نمی باشند و هیچ گونه مواد دفعی نیز ندارند. بر خلاف سایر حشرات، ناقل هیچ بیماری هم نخواهند بود.

همچنین حشراتی که از این لارو ها حاصل می شوند خیلی پرواز نمی کنند. در نتیجه گرفتن آنها با سهولت انجام می‌ شود. از مهمترین ویژگی های لارو های مذکور باید به سازگاری آنها با محیط زیست اشاره کرد. توسط ماهی های پرورشی نیز خورده می‌شوند و به کار بردن آنها از تاثیرات مخرب بر آب دریا ها نیز می کاهد. از طرفی جایگزین مناسبی برای سویا نیز به شمار می‌روند. قابلیت استفاده در مواد غذایی مانند بیسکویت ها، نان ها و بستنی را نیز دارند.

برای پرورش آنها می توان از انواع ضایعات کشاورزی و پسماندهای آلی استفاده نمود که در نتیجه صرفه اقتصادی بسیاری را به دنبال خواهد داشت.

راهنمای خرید لارو مگس سرباز صادراتی

راهنمای خرید لارو مگس سرباز صادراتی  برای برای خرید لارو مگس سرباز صادراتی می‌توان از این سایت فروشگاهی کمک گرفت. کلیه سفارشات از سراسر ایران پذیرفته می شود. گفتنی است که در این سایت، خاطر عرضه عمده و مستقیم، قیمت ها تا حد زیادی کاهش پیدا می کند. البته قیمت مگس سرباز  عوامل متعددی می‌تواند بستگی داشته باشد. کیفیت و کارایی را به عنوان مهمترین عامل باید معرفی کرد. نوع صادراتی، بالاترین قیمت را به خود اختصاص می دهد.

میزان تقاضا برای خرید هم عامل بعدی می باشد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید