لارو مگس سرباز خشک بسته‌ای

توزیع کنندگان لارو مگس سرباز خشک بسته‌ای

توزیع کنندگان لارو مگس سرباز خشک بسته‌ای در وهله اول مجتمع های پرورشی این لارو ها می باشند که پس از پرورش و بسته بندی از طریق بازاریابان فعال خود بازار مصرف را شناسایی می کنند.

مراکز فوق هم چنین از طریق تماس تلفنی با نمایندگی های فروش فعال در این زمینه نیز اقدام به ثبت سفارش می کنند و سپس از طریق پست این لارو ها را تحویل می گیرند.

توزیع کنندگان لارو مگس سرباز خشک بسته‌ای

شاخصه های بارز لارو مگس سرباز BSFL

شاخصه های بارز لارو مگس سرباز BSFL لارو مگس از جمله غذاهای پرکاربرد برای پرورش آبزیان به شمار می آید و دارای شاخصه های بارز است که به دلیل این ویژگی ها موجب شده است که خریداران بسیاری را به خود جلب کند.

از جمله ویژگی های لارو مگس غذای آبزیان به شرح زیر است:

 • لارو مگس سرباز سیاه سرشار از پروتئین می باشد به همین دلیل موجب وزن گیری سریع از آبزیان می شود و این موضوع در زمان پرورش و گرفتن بازدهی بسیار حائز اهمیت است.
 • وجود کلسیم فراوان در این رژیم غذایی موجب می شود که جیره غذایی آبزیان بسبار غنی شود و این موضوع دوره رشد را کاهش داده و در مدت زمان کمتری برداشت انجام می شود.
 • ضد میکروب می باشد و این امر از میزان تلفات وارده در زمان پرورش آبزیان می کاهد به همین دلیل از مرگ و میز می کاهد و از بروز بسیاری از بیماری های رایج نیز جلوگیری به عمل می آورد.
 • به دلیل وجود اسید آینه های مختلف در این محصول موجب می شود که نیاز بدن آبزیان به موارد مختلف تامین شود و این امر در آبزیان بسبار حیاتی است و موجب افزایش بازدهی است.
 • لارو مگس سرباز نسبت به داروهای دیگر روزانه در مقدار بسیار بالا تولید و در نتیجه روانه بازار شده و نیاز تمامی مصرف کنندگان و مجتمع های پرورشی آبزیان به این جیره غذایی به صورت کامل تامین می شود.
 • این لاروها در عین حال که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و دارای ارزش غذایی بسبار بالایی است دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد و این امر بسیار مهم و قابل توجه است.
 • میزان فسفر و پروتئین این رژیم غذایی نسبت به سویا و سایر جیره های غذایی بیشتر است، و املاح مفید آن بسیار راحت تر جذب بدن آبزیان می شود.

5 ویژگی مهم لارو مگس سرباز غذای آبزیان

5 ویژگی مهم لارو مگس سرباز غذای آبزیان در زمان انتخاب لارو مگس سرباز سیاه می بایست به نکاتی توجه نمود تا محصولی با کیفیت و مرغوب تهیه شود، از جمله ویژگی های این لارو ها به شرح زیر است:

 1. باید توجه شود که در زمان انتخاب لارو مگس سرباز سیاه به رنگ این لارو ها توجه شود این محصول باید دارای رنگی کرم و شفاف باشد این رنگ نشان دهنده تازگی و کیفیت بالای آن است.
 2. باید این لارو ها را از مکان های بهداشتی تهیه نمود زیرا خرید این لارو از مکان های معتبر موجب می شود که خریداران از تغذیه سالم لارو ها اطمینان حاصل نمایند زیرا تغذیه سالم موجب می شود که لارو تولید شده از ارزش غذایی بالایی نیز برخوردار باشد.
 3. لارو تولید شده در صورتی که از کیفیت بالایی برخوردار باشد و از رژیم غذایی مناسبی بهره برده باشند موجب انتقال بیماری ها نیز نمی شوند و موجب می شود که آبزیان و سایر جانداران به خوبی وزن بگیرند‌.
 4. باید لاروهای مذکور دارای اندازه ای درشت و یک دست باشند و ریز بودن این لارو ها نشان دهنده عدم کیفیت این محصول می باشد. باید در زمان خرید به نوع بسته بندی این لارو ها توجه شود، بسته بندی ها می بایست کاملا مهر و موم شده باشند تا مانع از نفوذ عوامل بیماری زا به درون بسته بندی شود.
 5. باید در زمان خشک نمودن داروهای فوق نکات ویژه ای رعایت شود تا این محصول کیفیت خود را به طور کامل حفظ کند. البته باید به روش نگهداری این لارو ها توجه شود، باید این لارو ها در مکانی سرد، خشک و عاری از هرگونه رطوبت نگه داری شود و هم چنین از تابش مستقیم نور خورشید بر روی این محصول خودداری شود تا کیفیت این محصول حفظ شود

آشنایی با لارو مگس سرباز سیاه

آشنایی با لارو مگس سرباز سیاه خصوصیات قابل توجه لارو مگس سرباز زنده شامل موارد زیر می باشد:

 • لارو مگس زنده از مواد و ضایعات متداول که به صورت روزمره تولید می شود تغذیه می کند و مگس ماده با تغذیه از این مواد روزانه به صورت گسترده داروهای نورد نظر را تولید می کنند، به همین دلیل به فراوانی به بازار عرضه می شوند.
 • شادابی و تحرک گسترده این لارو ها از جمله خصوصیات بارز آن ها می باشد، و این موضوع نشان دهنده کیفیت بسیار بالای این محصول می باشد.
 • روشن بودن رنگ این مگس ها نشان دهنده این موضوع است که این لارو ها از سطح پروتئین بسیار بالایی برخوردار می باشد و در نتیجه برای پرورش آبزیان و پرندگان بسیار مفید است.
 • این لارو ها هم چنین در صورتی که به درستی تغذیه شده باشند، موجب تقویت سیستم ایمنی آبزیان و طیور می شود و این امر به دلیل وجود آنتی اکسیدان های فراوان در داروهای مذکور می باشد.
 • در صورتی که قرار باشد داروهای مگس برای خشک نمودن مورد استفاده قرار بگیرد وقتی به یک ین خاص رسید تحت شرایط استاندارد اقدام به خشک نمودن و گرفتن آب اضافی از بدن آن ها می کنند و در صورتی که برای گرفتن تخم قرار باشد از آن استفاده شود.
 • پرورش دهندگان لارو ها را در شرایطی قرار می دهند که دوره رشد آن ها کامل شود و به مگس بالغ برای تخم ریزی تبدیل شوند. نکته بسبار مهم در مورد این لارو ها این است که دارای طول بدن بزرگتری نسبت به داروهای خشک شده می باشند.

مراکز فروش لارو مگس سرباز خشک بسته‌ای

مراکز فروش لارو مگس سرباز خشک بسته‌ای مراکز فروش لارو مگس سرباز BSFL خشک بسته ای در اقصی نقاط ایران دارای شعب پخش و فروش معتبری هستند که پس از معرفی محصول خود به مجتمع های پرورش ماهی و آبزیان اقدام به فروش می کنند.

البته مراکز فوق دارای وب سایت های اینترنتی فعالی می باشند که خریداران می توانند با مراجعه به مراکز فوق و ثبت سفارش غیر حضوری و آنلاین از طریق باربری های معتبر این مراکز اقدام به دریافت کالا و خدمات بکنند.

باربری های فوق در کوتاه ترین زمان ممکن این محصول را در حجم های گسترده به اقصی نقاط ایران ارسال نی کنند و در صورت ثبت سفارش های گسترده هزبنه باربری لحاظ نمی شود.

توزیع کنندگان مربوط پس از شناسایی بازار مصرف و ثبت سفارش اقدام به توزیع گسترده این لارو ها در بین درخواست کنندگان آن که شامل مراکز پرورش طیور و ماهی هستند می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید