لارو زنده مگس سرباز بسته ای

توزیع کنندگان لارو زنده مگس سرباز بسته ای

لارو زنده مگس سرباز ماده پروتئینی است که در دهه اخیر در صنعت تولید خوراک دام و طیور در جهان مورد توجه قرار گرفته است. استفاده از ای پروتئین تا حدود زیادی بیماری‌های استخوانی را در مرغ‌های گوشتی کاهش داده و موجب بهبود رشد طیور می‌گردد. به دلیل خواص این ماده غذایی، توزیع کنندگان لارو زنده مگس سرباز بسته ای در کشور این محصول را در سطح عمده عرضه می‌کنند. بازار عرضه بدون واسطه مهمترین مرجع ارائه کننده این محصول با قیمت مناسب است.

توزیع کنندگان لارو زنده مگس سرباز بسته ای

بررسی تمام ویژگی های لارو زنده مگس سرباز

بررسی تمام ویژگی های لارو زنده مگس سرباز

با رشد صنعت تولید دام و طیور، نیز به تهیه انواع خوراک باکیفیت و مغذی برای پرورش محصولاتی عالی بیشتر مورد توجه قرار گرفت. در این میان به دلیل مشکلاتی چون مشکلات استخوانی در دام و طیور به دلیل عدم تغذیه مناسب و فقر کلسیم و پروتئین توجه به پرورش لارو زنده مگس برای تامین مواد مغذی در خوراک دام مطرح شد و پس از بررسی‌های علمی، این ماده پروتئینی در خوراک دام جای گرفت. ماده‌ای که به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد در حال حاضر به بهترین ترکیب پروتئین در خوراک دام تبدیل شده است.

مهمترین ویژگی های لارو زنده مگس سرباز در ادامه بیان می‌شود:

  • لارو زنده مگس سرشار از پروتئین، اسیدهای آمینه ضروری و مواد معدنی مهم مانند کلسیم و پتاسیم است که به تنهایی بخش اعظم نیاز دام و طیور به این مواد را رفع می‌کند.
  • لارو زنده به دلیل داشتن اسیدهای آمینه و آنتی اکسیدان یک ماده غذایی ضد میکروب و ضد باکتری است و از بروز بیماری‌های میکروبی و مسری در طیور و دام جلوگیری می‌نماید.
  • سازگاری با محیط زیست، عدم ایجاد پسماند شیمیایی و عدم وجود ترکیبات مضر سه فاکتور مثبت در حوزه دوستداری طبیعت هستند که در این نوع پروتئین وجود دارد.

فروش مستقیم لارو زنده مگس سرباز بسته ای

فروش مستقیم لارو زنده مگس سرباز بسته ای

فروش مستقیم لارو زنده مگس سرباز بسته ای این امکان را برای فعالان صنعت دام و طیور و خوراک دام فراهم نموده است تا با صرف کمترین زمان و هزینه، بهترین محصول را تهیه و خریداری نمایند. تغذیه یکی از مهمترین مسائل در روند تولید و پرورش انواع دام و طیور است و استفاده از مواد پروتئینی با کیفیت و مغذی، علاوه بر کاهش بیماری‌ها، در افزایش کیفیت محصول نهایی موثر است.

از این رو بازار عرضه بدون واسطه لارو زنده، فعالیت خود را در زمینه توزیع مستقیم این محصول افزایش داده است و توانسته محصولاتی با سطح کیفی عالی و قیمت مناسب وارد چرخه تولید در واحدهای تولیدی سراسر کشور نماید. خریداران عمده و صنعتگران می‌توانند برای خرید لارو به صورت بسته‌ای و عمده از طریق این بازار اقدام نمایند و ضمن بررسی محصولات از حیث قیمت و پس از کسب مشاوره، محموله‌های مدنظر را خریداری نمایند.

قیمت لارو زنده مگس با توجه به نوع فروش و توزیع کنندگان لارو سرباز متفاوت است. هرچه میزان واسطه کمتر باشد این ماده، با قیمت مناسب‌تری و بهتری وارد چرخه تولید می‌شود و صرفه اقتصادی بیشتری را برای تولیدکنندگان و صنعتگران به همراه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید