لارو مگس

توزیع کنندگان لارو خشک مگس سرباز

تولید لارو خشک مگس در مراکز تولیدی کشورمان به صورت انبوه صورت می پذیرد. توزیع کنندگان لارو خشک مگس سرباز، اقدام به پخش این محصولات در سطح کشورمان خواهند کرد. این توزیع کنندگان از روش های ساده و کم هزینه اینترنتی استفاده می کنند و امیدوار هستند که این روش ها بتواند برای آن ها مفید به فایده باشد. خریداران، شیوه های فروش آنلاین را به خرید حضوری ترجیح می دهند؛ چرا که برای آن ها هزینه های کمتری خواهد داشت و این از نظر اقتصادی مهم است.

توزیع کنندگان لارو خشک مگس سرباز

خصوصیات مهم لارو مگس سرباز BSLF

خصوصیات مهم لارو مگس سرباز BSLF همه ما می دانیم که دام ها و طیوری که برای پرورش برگزیده ایم برای رشد بهتر خود به غذاهایی سالم و کافی نیازمند می باشند. بهترین غذا برای آن ها لارو مگس است که به صورت صددرصد طبیعی و بهداشتی تهیه شده و دارای خاصیت های بیشمار می باشد. البته واحدهای فعال در این حوزه نمونه های مختلفی از این لاروها را با قیمت های مناسبی آماده ارسال به بازارهای داخلی و خارجی نموده اند. لارو مگس سرباز BSLF از جمله آن ها بوده که به عنوان محصولی بسیار باکیفیت و ارزشمند از آن یاد می شود. در ادامه با برخی از ویژگی های این لاروها آشنا خواهید شد.

خصوصیات مهم لارو سرباز BSLF:

  • روند تکثیر و رشد این مگس بسیار بالا است.
  • با بهره مندی از آن می توان وضعیت زیست محیطی را بهبود بخشید.
  • دام و طیور می توانند آن را با سرعت و سهولت جذب و هضم نمایند.
  • هزینه خرید و نگهداری از این لاروها بسیار پایین است.
  • پروتئینی که در این لاروها وجود دارد، بسیار مقوی و باکیفیت است.
  • این لاروها از تازگی برخوردار می باشند و همانطور که گفته شد بهداشتی هستند.

مختصری درباره فرآیند تولید لارو خشک مگس

مختصری درباره فرآیند تولید لارو خشک مگس لارو مگس سرباز از منابع غذایی بسیار عالی محسوب می شود که حیوانات می توانند به صورت ویژه از آن استفاده نمایند. در واقع این لارو غذایی مفید برای آبزیان و دام های مختلف خواهد بود که با داشتن ارزش غذایی بسیار بالا، می تواند به سلامت و رشد آن ها کمک شایانی نماید. امروزه کارخانه های بسیاری تصمیم به فعالیت در این حوزه گرفته و توانستند از ابزارآلات مختلفی به این منظور استفاده نمایند.

فرایند تولید لارو مگس خشک، از پرورش BSF آغاز می شود. به این منظور مگس ها در قفس های مخصوصی نگهداری شده و آب و غذای سالم در اختیار آن ها قرار می گیرد. با مهیا بودن شرایط نگهداری از مگس ها، شاهد آمیزش و تخم گذاری آن ها خواهیم بود. البته مگس ها پس از یک هفته می میرند و آنچه باقی می ماند تخم هایی بوده که حال باید به واحد مراقبت منتقل شوند. این لاروها شروع به تغذیه نمودن کرده و پس از 5 روز کاملاً آماده خواهند شد. تغذیه لاروها شامل آب و خوراک مرغ است.

غذادهی به لاروها تا بیش از دو هفته ادامه می یابد. بدین ترتیب لاروها به شپشک تبدیل می شوند. پس از آن باید قفس این مگس ها در فضایی کاملاً تاریک قرار بگیرد نت قفسه ها به هم وصل شوند. تولید کنندگان معمولاً زباله های باقی مانده از میوه و سبزیجات و دیگر مواد خوراکی را آسیاب کرده و پس از خشکاندن آن ها، اقدام به ریختن این غذا در پالت های مخصوص می کنند. این کار به مدت دو هفته ادامه می یابد و در نهایت رشد آن ها به حداکثر خود می رسد.

زمان برداشت آن ها در این هنگام فرا رسیده و لارو ها بر روی سطوح مشبک قرار می گیرند تا از ماده غذایی جا شوند. پس از جدا شدن در آب تمیز قرار داده شده و در نهایت فراوری می گردند. برخی از مراکز تولیدی، اقدام به بسته بندی و ذخیره این لاروها خواهند کرد.

3 نکته در مورد لارو مگس سرباز سیاه

3 نکته در مورد لارو مگس سرباز سیاه همانطور که می دانید مگس سرباز از حشراتی بوده که به سرعت تکثیر می شود و همواره رشد بالایی دارد. تغذیه ای که مگس داشته از زباله ها و برخی از مواد غذایی دورریختنی می باشد. بسیاری از محققان با پژوهش ها و تحقیقاتی که در این باره انجام داده اند به این نتیجه رسیده اند که این مگس ها با تولید لارو می توانند خدمات سودمندی را به طبیعت عرضه بدارند. با بهره مندی از لارو مگس بویژه لارو مگس سرباز سیاه، می توان تخریب های زیستی ناشی از پرورش دام و طیور را به طرز قابل توجهی کاهش داد و بهره وری در این حوزه را به شدت بالا برد. اگر شما هم از آن افرادی هستید که می خواهید به خرید لارو مگس سرباز سیاه بپردازید، بهتر است تا در ابتدا نکاتی را پیرامون آن بدانید.

3 نکته مهم در مورد لارو مگس سرباز سیاه:

  • لارو مگس سیاه، از تولیدات داخلی و خارجی به دست می آید. نمونه های داخلی از آن از صرفه اقتصادی بهتری برخوردار می باشند و هزینه خرید آن ها در مقایسه با نمونه های خارجی کمتر خواهد بود.
  • لارو های مگس سرباز در شرایط بهداشتی تولید شده و فاقد هرگونه آلودگی می باشند. به همین دلیل دام و طیور با مصرف آن دچار بیماری های گوارشی نمی شوند و سلامت آن ها آسیبی نمی بیند.
  • برای خرید این لاروها بهتر است به سراغ نمونه های بسته بندی شده از آن بروید. زیرا این لاروها از کیفیت و سلامت بهتری برخوردار می باشند و حمل و نقل آن ها هم چندان سخت و پیچیده نخواهد بود.

صادرات عمده لارو خشک مگس سرباز

صادرات عمده لارو خشک مگس سرباز همانطور که می دانید لارو خشک مگس سرباز، از بهترین و مقوی ترین منابع غذایی بوده که واحدهای پرورش دام و طیور از آن استفاده می کنند. به همین دلیل شاهد افزایش استقبال از خرید و فروش آن می باشیم. البته استقبال از خرید این لاروها صرفاً در بازارهای داخلی نیست بلکه در خارج از کشور هم این استقبال به صورت ویژه دیده می شود.

صادرات عمده لارو خشک مگس سرباز، به کشورهای دیگر از جمله کشورهای همسایه صورت می پذیرد. برای این منظور محصولاتی انتخاب می شود که در کیفیت بی نظیر هستند و می توانند انتظارات همگان را به خود جلب نمایند. صادرات لارو خشک مگس، با قیمت های بسیار مناسبی که این محصولات دارند، توانسته توجه کلیه شرکت های خارجی را به خود جلب نماید و آن ها را برای کسب یک تجربه بهتر از خرید راهنمایی نماید. این لاروها که در بسته بندی های مناسبی جای دارند به راحتی به بازارهای خارجی ارسال می شوند و از این نظر هیچ مسئله خاصی وجود ندارد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید