لارو مگس

توزیع کننده لارو مولد مگس سرباز سیاه

لارو مولد مگس سرباز سیاه در واقع نوزاد کرمی شکل حشرات بوده که با ترشحاتی که دارد می تواند به تقویت بدن و درمان زخم ها کمک زیادی کند. پرورش دادن این لاروها مزیت های زیادی به همراه دارد چون می توان از آنها برای مصارف مختلف خصوصا غذای آبزیان استفاده کرد. این کرم های ریز حاوی مواد معدنی و پروتئین و چربی و همچنین ویتامین های زیادی هستند که بدن آبزیان به آنها نیاز دارند. این مرکز برای تولید لارو مگس سرباز BSLF از بهترین گونه ها استفاده می کند تا حشرات بدست آمده سطح کیفی بالایی برای آبزیان داشته باشند.

توزیع کننده لارو مولد مگس سرباز سیاه

شاخصه های بارز لارو مگس غذای آبزیان

شاخصه های بارز لارو مگس غذای آبزیان در انتخاب لارو مگس سرباز BSLF باید به نکات مهمی از جمله سالم بودن این حشرات و همچنین سایز و نوع آنها توجه کرد. اگر حشرات دچار بیماری باشند اگر برای خوراک آبزیان استفاده شوند ممکن است باعث مرگ و میر آنها شوند بدین ترتیب پس باید کاملا بهداشتی و سالم باشند تا خطری این آبزیان را تهدید نکند. توجه به سایز هم اهمیت زیادی دارد و نشان می دهد که لاروها از گونه های اصل و درجه یک هستند و رشد خوبی هم دارند.

زمانی که می خواهید لارو را انتخاب کنید توجه به تازه بودن آنها هم اهمیت زیادی دارد چون در صورتی که مانده باشند ممکن است دچار خرابی و فساد شوند و بوی تعفن هم داشته باشند. برای انتخاب روش های مختلفی پیش روی مشتری قرار دارد و می تواند با انتخاب حجم بالا و همچنین خرید به صورت مستقیم بدون واسطه از تخفیفات ویژه ای برخوردار شود.

نحوه و حجم خرید از مهمترین عواملی هستند که بر نرخ محصول تاثیر مستقیم دارند. کیفیت بالا و قیمت مناسب رقابت را برای خرید دو چندان کرده است. میزان پروتئین و چربی در آنها باید زیاد باشد تا بتواند به رشد و وزن گیری آبزیان هم کمک زیادی کند. هر چه سطح کیفی لاروها بیشتر باشد مسلما خوراک بدست آمده برای آبزیان هم کیفیت بهتری خواهد داشت و همین امر هم باعث شده تا تاثیرات بهتری هم داشته باشد.

5 ویژگی مهم لارو مگس سرباز BSLF

5 ویژگی مهم لارو مگس سرباز BSLF تولیدی در فرآیند تولید لارو مگس سرباز باید نکات بهداشتی را به خوبی رعایت کند و محیطی کاملا استریل را برای نگهداری آنها فراهم سازد. لاروها به صورت کرم های ریزی هستند که مواد معدنی زیادی را درون خود جای داده اند. یکی از مزایای بزرگ پرورش لارو زنده مگس سرباز علاوه بر تولید پروتیین فراوری پسماندهای آلی و تبدیل آن به محصولات مفید است که می تواند به پاکسازی طبیعت هم کمک زیادی کند.

لاروهای این مگس یکی از منابع عالی پروتیین برای انسان و آبزیان و پرندگان است. برای این کار مگس های سیاه پرورش داده می شوند تا بتوان لاروهای زیادی را از آنها دریافت کرد. تخم هایفروش لارو مولد مگس چرخه ی زندگی را آغاز می کنند. مگس ماده سرباز سیاه 400 الی 800 تخم را در نزدیک مواد آلی در حال فساد تخم ریزی می کند. پس از تخم ریزی مگس ماده به زودی می میرد. نزدیکی تخم ها به مواد آلی سبب می شود پس از هیچ شدن تخم ها، لاروها دسترسی به مواد غذایی داشته باشند.

تخم ها در جاهایی قرار داده می شوند که از نور مستقیم خورشید و شکارچیان در امان باشند. پس از 4 روز لاروها سر از تخم بر می آورند و اندازه ی آن ها از چند میلیمتر تا 2.5 سانت و به رنگ خامه خواهد بود. پروش آنها به صورت کاملا بهداشتی و در محیطی اپن باعث شده تا تعداد لاروها روزبه روز بیشتر شود که این می تواند سود زیادی به همراه داشته باشد.

آشنایی با لارو زنده مگس سرباز

آشنایی با لارو زنده مگس سرباز لارو مگس غذای آبزیان بوده که می تواند میزان چربی و پروتیین مورد نیاز آنها را تامین سازد. لاروها خشک می شوند و آنها را به صورت پودر در آورده و درون بسته بندی های کوچک و بزرگ نگهداری می کنند تا برای خوراک آبزیان استفاده شود. در فرآیند خشک شدن و پودر شدن پروتئین و تمام مواد معدنی و ویتامین های موجود در این ماده به خوبی حفظ می شود که این می تواند به آبزیان کمک زیادی کند چون بدن آنها در طول روز به کالری زیادی نیاز دارد که آن را از لین طریق دریافت می کند‌.

لاروهای این حشرات مهم با داشتن منبع پروتئینی مغذی، ارزان و باکیفیت نقش جدید و مهمی به عنوان غذای ماهی‌ها پیدا کرده‌اند که می‌تواند جایگزین منابع غذایی ناپایدار موجود در بازار شود. این ذخایر انرژی کوچک حاوی مقادیر بالایی از پروتئین هستند، نرخ رشد بالایی دارند و هر غذایی از جمله مدفوع انسان و لاشه موجودات زنده را مصرف می‌کنند. بدین ترتیب میزان چربی و پروتیین در آنها زیاد است.

لارو بدون افزودنی و مواد نگهدارنده بوده بدین ترتیب برای بدن ماهی هیچ عوارضی ندارد. پروتیین موجود در آن برای تخم گذاری و ترمیم بافت سلول های ماهی مفید بودهدو می تواند در رشد و وزن گیری آنها نقش معنی داشته باشد. آبزیانی که این ماده طبیعی را استفاده می کنند سیستم ایمنی قوی دارند.

این محصول با تمام این مزیت ها مورد توجه افراد قرار گرفته است شاید بعضی از حشرات به خاطر کوچک بودن آنها فکر کنید که مزیت هایی را در خود جای نداده ولی همین نقش را توانستند با جثه کوچک خود مزایای زیادی را ایجاد کند که حتی به صادرات آنها نیز بپردازیم

مراکز فروش لارو مولد مگس سرباز سیاه

مراکز فروش لارو مولد مگس سرباز سیاه پخش لارو مگس در بازارهای سراسر کشور باعث شده تا راحت تر به دست مصرف کنندگان برسد. شرکت پخش در کشور همواره تمام تلاش خود را مي کند تا بهترین و با کیفیت ترين محصولات را در اختیار مغازه های فروش در سراسر کشور بگذارد. در کشور ما توزیع این مواد ارگانیک و طبیعی به صورت های متعدد و متنوعی در حال انجام است که عرضه ی مستقیم آن همواره جزء پر مزیت ترين ها می باشد، چرا که واسطه ها از میان برداشته شده اند و قیمت ها بسیار مناسب می باشند.

این مرکز بیشتر فعالیت خود را با هدف پخش محصولات تولید شده انجام می دهد و هیچ تاثیری در افزایش قیمت محصولات نخواهند داشت. هر چه سطح تقاضا در بازار بیشتر می شود میزان پخش هم افزایش می یابد تا بتواند به خوبی پاسخگوی نیاز بازار باشد. پخش عمده دارای نرخ مناسبی است که مشتری استقبال بیشتری هم می کند.

در حالی که اکثر فروشندگان و پخش ها واسطه هستند و تمایل دارند این نواد را با قیمت های بالاتری عرضه کنند، اما مشتریانی که در شهرستان هستند و دسترسی خوبی به کارخانه ها ندارند می توانند از طریق اینترنت بزرگترین شرکت های محصول را پیدا کنند. در این صورت با پخش مستقیم از کارخانه می توانند ارزانترین قیمت ها را دریافت کنند. فایده این کار این است که در نهایت تعداد مشتری های فروشگاه بیشتر می شود.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید