لارو مگس سرباز سیاه

توزیع مستقیم لارو مگس سرباز سیاه

یکی از ایده های جدید کسب و کارهای خانگی پرورش مگس سرباز سیاه است. لازم است بدانید از این مگس های سرباز کجا استفاده می شود. پرورش دهندگان دام و طیور و آبزیان برای تهیه مواد غذایی مناسب که برای پرورش دام مرغوب است، از لارو مگس سرباز سیاه استفاده می کنند.

علت استفاده از لاروها قیمت بالای مواد غذایی است که دام ها استفاده می کنند و واردات آن بستگی به قیمت دلار دارد. در پژوهشگاه های انیسیتوهای مربوطه به این نتیجه رسیدند که استفاده از لارو مگس سرباز علاوه بر تامین پروتئین، به بهبود وضعیت زیست محیطی نیز کمک می کند.

توزیع مستقیم لارو مگس سرباز سیاه

مختصری درباره فرآیند تولید لارو مگس سرباز

مختصری درباره فرآیند تولید لارو مگس سرباز لارو مگس سرباز همان حشراتی هستند که از زباله ها تولید می شوند و از مواد دور ریختنی تغذیه می کنند و رشد و تکثیر بسیار بالایی دارند و همانطور که گفته شد محصول تولید شده مورد تغذیه دام و طیور قرار گرفته و همچنین باعث بهبود وضعیت زیست محیطی می شود.

فرآیند تولید لارو مگس سرباز بسیار آسان است. در مرحله اول تولید همان تخمگذاری ماده ها می باشد. به گونه ای که ماده بطور طبیعی جذب تخمگذاری در بسترها می شوند. این روش برای سیستم هایی که تولیدات کوچک دارند مناسب است.

لاروهای مگس خانگی در این بسترها که معمولا پسماندهای آلی هستند سر از تخم در می آورند و پس از حدود 5 روز آماده می شوند که پس از الک شدن مورد استفاده دام و طیور قرار بگیرند. لاروها اگر به صورت زنده استفاده شوند برای مرغ و ماکیان مناسب و اگر برای دام ها استفاده شوند خشک و پودر شده هستند و به جای سویا مورد استفاده قرار می گیرند.

منظور از بستر در فرآیند تولید لارو ها مکان آماده شده ای است که لارو مولد مگس سرباز روی آن تخمگذاری می کند. در خانه بستری از مواد خشک در بستری سیمانی مرطوب ایجاد و روز اول مگس های خانگی معمولی اجازه داشتند که روی آن تخمگذاری کنند. در پایان همان روز که تخمگذاری ها تمام شد، با ورق های پلاستیکی تهویه روی آن ها پوشیده و دو روز در همان حال باقی ماندند.

حدود روز چهارم به لاروها اجازه داده می شود که لایه های زیری را ترک و از بستر جدا شوند. در نهایت این لاروها را قبل از اینکه زنده به دام ها بخورانند زیر آفتاب خشک و یا در خشک کن خورشیدی به مدت بک شب رها می شوند.

لازم به ذکر است که برای رشد لاروها حتما به میزان رطوبت کافی در بسترها نیاز است. ولی نباید رطوبت اینقدر زیاد باشد که به بقای لاروها آسیب بزند. همچنین عمق بستر نباید از 10 سانتیمتر بیشتر باشد. زیرا نرسیدن اکسیژن به لاروها باعث آسیب به آن ها می شود. در این سیستم باید بستر برای مگس های بالغ به حدی جذاب باشد که در آن تخمگذاری کنند.

ویژگی های قابل توجه لارو مگس غذای آبزیان

ویژگی های قابل توجه لارو مگس غذای آبزیان لارو مگس از مواد غذایی پر ارزش برای آبزیان به حساب می آیند. لارو مگس غذای آبزیان از خوراکی های سرشار از مواد معدنی، ویتامین ها و پرتئین ها و سایر مواد مغذی است که برای آبزیان ارزش غذایی بالایی دارند.

در این نوع از خوراک آبزیان انرژی فراوانی وجود دارد. لازم به ذکر است وجود پروتئین در خوراک آبزیان ضروری است و باید بدانید که این پروتئین در لاروها به وفور وجود دارد. این غذا به دلیل نحوه تولید آن به نوعی دوستدار طبیعت محسوب می شود.

این حشره تا زمانی که لارو است از پسماند میوه و مواد آلی کارخانه های تغذیه می کند. بنابراین هضم این محصول برای آبزیان بسیار راحت است. این حشره نه تنها که هیچ بیماری برای آبزیان ایجاد نمی کند بلکه باعث رشد و تکامل آن ها نیز می شود. همچنین یکی دیگر از مواردی که باعث شده این محصول به عنوان غذای آبزیان انتخاب شود، وجود کلسیم و سایر مواد معدنی موجود در مگس سرباز است.

باکیفیت ترین انواع لارو مولد مگس سرباز کدامند؟

باکیفیت ترین انواع لارو مولد مگس سرباز کدامند؟ با کیفیت ترین انواع لارو مولد مگس سرباز عمدتا آن هایی هستند که از تمامی جنبه توانسته اند رضایت مشتری را جلب کرده و تولید کنندگان این محصول با توجه به نظر مصرف کننده و میزان نیاز آنها، اقدام برای تولید می کنند و آن را با قیمت مناسب ارائه می دهند. هم اکنون برای تولید لاروها از تکنولوژی و مهارت های خاصی استفاده می شود تا در نهایت محصولی تولید شود که هم کیفیت عالی و هم قیمت مناسب داشته باشد.

لاروهای باکیفیت باید از ویژگی هایی برخوردار باشند تا بتوانند نظر مصرف کنندگان را جلب نمایند. اول اینکه این محصولات میتوانند با سرعت بالا تکثیر داشته باشند و با خواص و فواید زیادی که دارند در جهات مختلف قابل استفاده می باشند.

ثانیا این محصولات یکی از منابع بزرگ پروتئینی برای مصرف دام و طیور و آبزیان می باشند و استفاده مستمر از آن ها باعث می شود مشکلات زیست محیطی کاهش داشته باشد. در نهایت این محصولات از نظر اقتصادی برای دامداران و پرورش دهندگان طیور و آبزیان شرایطی بسیار مقرون به صرفه است و آن ها می توانند با هزینه ای بسیار پایین حجم زیادی از نیاز دام و طیور به پروتئین را برای آن ها تامین کنند.

لازم است بدانید لاروها در نام ها و نمونه های متفاوتی معرفی می شوند که یکی از بهترین و با کیفیت ترین آن ها لارو مگس سرباز سیاه است. آن ها در تمامی مناطق ایران قابل تکثیر و پرورش هستند و بهترین مواد معدنی را برای دام و طیور و آبزیان فراهم می آورند.

لارو مگس سیاه مانند سویا ارزش غذایی بالایی برای جانداران دارند و تولید آن ها جایگزین پودر ماهی و سویا شده است. از مهمترین ویژگی های لارو مگس سیاه سرشار از پروتئین هایی هستند که مورد نیاز جانوران است و استفاده از آن ها برای محیط زیست بسیار خوشایند و سازگار است.

خرید انواع لارو مگس سرباز سیاه

خرید انواع لارو مگس سرباز سیاه خرید لارو مگس بصورت بی واسطه باعث می شود که قیمت آن برای شما خریدار گرامی مقرون به صرفه باشد. همچنین خرید عمده این محصول به صورت عمده باعث می شود آن را با قیمتی پایین تر تهیه بفرمایید. زیرا خرید در حجم بالای این محصولات یک امتیاز برای مصرف کننده است که آن امتیاز قیمت پایین تر خرید است.

قیمت انواع لارو مگس سرباز سیاه در مراکز پرورشی آن تعیین می شود و این مراکز به این دلیل که به وجود آن ها نیاز فراوانی است در تمامی مناطق ایران وجود دارند و هر روز خدمات فراوانی را ارائه می دهند. آن ها با توجه به نوع لارو، نوع خرید که عمده باشد و یا جزئی، و همچنین شرایط بازار قیمت محصولات خود را تعیین می نمایند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید