لارو مگس

بازار خرید لارو مگس سرباز بسته 1 کیلویی

لارو مگس سرباز بسته 1 کیلویی با توجه به کاربرد ها و ویژگی های عالی و بالایی گه دارد مورد توجه افراد زیاد و مخصوصا پرورش دهندگان انواع طیور و دام و آبزیان قرار گرفته است. این کالا در نوع خشک میزان عرضه بالایی دارد. لارو مگس سرباز خشک بسته‌ای از محبوب ترین نوع کالاها است که دارای عرضه کلی و عمده بالایی می باشد. عرضه کلی این محصولات با بهترین قیمت های روز انجام گرفته و به راحتی در اختیار خریداران قرار می گیرند.

بازار خرید لارو مگس سرباز بسته 1 کیلویی

آنچه باید از لارو مگس سرباز BSLF بدانید

آنچه باید از لارو مگس سرباز BSLF بدانید

بنابراین جایگزین بسیار خوبی برای انواع سویاها و غذاهای آبزیان هستند که به محیط زیست آسیب می رسانند و می توانند مقدار کالری و انرژی مورد نیاز روزانه برای بدن آن ها را تأمین کنند. از آن جهت به آن ها لارو مگس سرباز BSLF می گویند که در تعداد بسیار زیادی قابل پرورش هستند و دارای مقادیر بسیار زیادی انرژی و چربی می باشند که می توانند برای رشد سریع آبزیان بسیار مناسب باشند. این بچه مگس ها بسیار تمیز هستند

زیرا از غذاهایی مانند پسمانده میوه ها و یا سایر مواد آلی کارخانه های مواد غذایی تغذیه می کنند. آن ها دارای بیش از 700000 نوع هستند و پس از اینکه از تخم بیرون آمدند نوزادان آن ها را لارو می نامند که شبیه کرم هستند و پس از یک هفته بال در می آورند بنابراین آن ها را در همان چند روز اول به فروش و مصرف می رسانند.

3 مورد از مزایای لارو مگس غذای آبزیان

3 مورد از مزایای لارو مگس غذای آبزیان

مزیت استفاده کردن از لارو مگس غذای آبزیان این است که آنها در واقع برای غذا و تغذیه طیور و آبزیان و دام گزینه عالی و بی نظیری به حساب می آیند و باعث می شود که شما با هزینه های کمتر به پرورش دادن حیوانات و آبزیان خود بپردازید و سرمایه شما بیشتر خواهد شد و اکثر تولید کنندگان آبزیان و طیور و دام به فکر تهیه کردن لارو مگس سرباز هستند و آنها برای طبیعت هیچ ضرری نداشته و در صورت اضافه بودن به طبیعت جذب شده و پروتئین خوبی برای آبزیان دارد که باعث افزایش و پرورش آنها می‌شود و به راحتی می‌توان در دامپروری ها و همچنین در سالنهای بزرگ آبزیان از آنها استفاده کرد

. با استفاده از ضایعات ای که از لارو مگس در هنگام تغذیه آبزیان به دست می آید می توان کود طبیعی و فوق العاده ارگانیک برای قسمتهای کشاورزی تهیه کردن آنها مزیت‌های خوبی برای آبزیان داشته و پروتئین فوق‌العاده‌ای را برای آنها ایجاد می‌کنند که هم اکنون تولیدات آنها در کشورمان به صورت گسترده در آمده و هزینه خرید و استفاده از آن برای پرورش دادن بسیار به صرفه و فوق العاده بوده و به خاطر همین هم حجم زیادی لارو مگس برای غذای آبزیان تهیه و تولید شده و در بازار موجود می باشد. مزیت دیگر لارو مگس برای غذا و تغذیه آبزیان این است که ماهی هایی که با این تغذیه پرورش داده شده‌اند

معمولاً سالم تر و پروتئینی تر بوده اند و مشکلات و بیماری نداشته و همچنین این تغذیه باعث می شود که طبیعت کمتر آسیب ببیند و معمولاً مواد شیمیایی در این لارو مگس ها دیده نشده و به خاطر طبیعی بودن و ارگانیک بودن بهتر است که برای آبزیان از این غذا و تغذیه استفاده شود تا ماهی های سالم و پروتئینی به دست مشتریان در بازارهای مختلف در بازار های مختلف برسد.

مشخصات مهم لارو مگس سرباز سیاه

مشخصات مهم لارو مگس سرباز سیاه

مزیت های بسیار قابل توجه این نوع از لارها که باعث تفاوت آنها شده است در ادامه می آید، در کنار تمامی لاروها جالب است درباره لارو مگس سرباز سیاه بدانید، مگس سیاه یک منبع بسیار فوق‌العاده برای پروتئین است، و لارو آن از بهترین منابع هست، که انسان و آبزیان و پرنده ها می توانند از آن استفاده بکنند؛ در سال‌های اخیر پرورش مگس سیاه بسیار افزایش پیدا کرده است که دلایل متعددی را هم شامل می شود، برای مثال: از لاروهای این مگس استفاده می کند که متشکل از ۳۵ درصد پروتئین و ۳۰ درصد چربی هستند.

شاید جالب باشد که نگاهی به چگونگی تولید لارو ها و فرایند زندگی مگس های سیاه سرباز داشته باشیم، در واقع یک مگس سرباز تخمها را در یک محل مناسب تخم ریزی می کند و یک مگس ماده سرباز ۴۰۰ ۵۰۰ و یا ۸۰۰ تخم را در نزدیکی مواد آلی تخم ریزی می کند و بعد می میرد، در واقع تخم ریزی کردن در کنار مواد آلی به این دلیل است که لارو ها پس از بیرون امدن از تخم ها دسترسی به مواد غذایی داشته باشند، که تقریبا بعد از چهار روز سر از تخم بیرون می‌آوردند.

امکان تولید لارو مگس امروزه توسط انسان ها و در آزمایشگاه های ما فراهم شده است به گونه ای که می‌توان ان ها را به صورت کامل بهداشتی و با همان میزان پروتئین و چربی تولید کرد و از ان در صنایع مختلف به کار برد.بازرگانی فروش لارو مگس سرباز بسته 1 کیلویی

بازرگانی فروش لارو مگس سرباز بسته 1 کیلویی

برای خرید لارو مگس به صورت مستقیم و با حذف تمامی واسطه ها کافیست تا به سایت ما مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت نمایید، در واقع در چند سال اخیر با توجه به خواص درمانی و همچنین به این دلیل که لارو های مگس های سیاه دارای مقدار زیادی از پروتئین و چربی هستند، این صنعت مورد توجه قرار گرفته است و همچنین باعث ایجاد مشاغل مختلفی نیز شده است.

در واقع ایران در صادرات این لاروها و مگس ها بسیار موفق عمل کرده است و همواره آنها را بهوکشورهایی که صنعت دریا و ماهی و آبزیان و قوی دارند و مشتری های خوبی برای این حشرات هستند، می‌فروشد؛ البته چیزی که باید مد نظر داشت آن است که به دلیل اشباع شدن صادرات لارو مگس، برخی از دلالان یا واسطه ها با قیمت های گوناگونی تلاش برای فروش لارو مگس و یا خرید از شما میکنند، پس به همین دلیل با توجه به نرخ اتحادیه به وجود آمده می توانید نسبت به بازار اطلاع پیدا کنید و بعد از آن خریداری کنید.

خرید مستقیم این نوع محصولات در نوع خشک و در بسته بندی های ویژه و بهداشتی با وزن های مشخص به روش های مختلف در خرید و فروش امکان پذیر می باشد و می توان با کسب اطلاعات کافی در مورد محصول بهترین و عالی ترین نوع آنها را با قیمت های ارزان روز در تازه ترین و خالص ترین نوع ممکن انجام داد.


دیدگاهتان را بنویسید